REKLAMA

Prezydent Andrzej Duda komentuje wystąpienie Ewy Kopacz

  • Autor: PAP/em
  • 12 listopada 2015 15:39
Prezydent Andrzej Duda komentuje wystąpienie Ewy Kopacz Prezydent Andrzej Duda (fot. facebook.com/andrzejduda)

Prezydent Andrzej Duda odpowiedział na pytanie o ocenę czwartkowego wystąpienia w Sejmie Ewy Kopacz, które ustępująca premier wygłosiła po złożeniu dymisji.

Prezydent dopytywany, czy wystąpienie Kopacz odpowiada na apel z jego sejmowego przemówienia, odpowiedział: - Myślę, że każdy potrafi to ocenić, czy odpowiada na mój apel czy nie - skomentował.

Andrzej Duda występując na wstępie inauguracyjnego posiedzenia Sejmu VIII kadencji apelował m.in. o merytoryczną debatę, prowadzoną we wzajemnym szacunku i o to, by granice sporu, granice pewnej przyzwoitości języka, nie były przekraczane.

Po złożeniu dymisji, Kopacz w wystąpieniu z mównicy sejmowej powiedziała, że pełnienie funkcji premiera to był dla niej wielki honor. Podkreśliła, że PO szanuje wynik wyborów i życzyła nowej władzy sukcesów. Zwracając się do polityków PiS życzyła im, żeby zrobili wszystko lepiej niż PO, ale jednocześnie ostrzegała, że nie będzie im łatwo.

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA