REKLAMA

Posłanka Nowoczesnej apeluje o odebranie Pawłowicz mandatu

 • Autor: GP
 • 30 czerwca 2016 14:49
Posłanka Nowoczesnej apeluje o odebranie Pawłowicz mandatu Posłanki Nowoczesnej, Joanna Scheuring-Wielgus (po lewej) i PiS, Krystyna Pawłowicz (po prawej). (fot.: facebook.com/wikipedia.org/CC)

Po środowych (29 czerwca) spięciach na sejmowej komisji sprawiedliwości poseł Joanna Scheuring-Wielgus chce odebrania posłance PiS Krystynie Pawłowicz mandatu posła.

Joanna Scheuring-Wielgus z Nowoczesnej skomentowała w mocnym wpisie słowa, które padły na środowej (29 czerwca) Komisji Sprawiedliwości w Sejmie. Posłowie, po burzliwym początku obrad i długotrwałych pracach, skonstruowali nową propozycję noweli ustawy o Trybunale Konstytucyjnym. 

W czasie prac posłanka Nowoczesnej, Kamila Gasiuk-Pihowicz chciała zgłosić poprawkę, po czym wdała się w słowną dyskusję z prowadzącym obrady Stanisławem Piotrowiczem. W reakcji na tę wymianę zdań odezwała się posłanka PiS Krystyna Pawłowicz. Wygłosiła wobec Gasiuk-Pihowicz słowa "Babo weź się w końcu wygadaj i się uspokój (...) weźmie pistolet."

Gdy Kamila Gasiuk-Pihowicz poprosiła poseł Krystyna Pawłowicz o dokończenie, zapadła cisza. Po czym posłanka PiS apelowała do zgłaszającej poprawkę słowami "Do rzeczy kobieto!".

Joannę Scheuring-Wielgus oburzyło zachowanie na komisji poseł PiS. Na portalu społecznościowym apeluje o odebranie poseł mandatu.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (4 komentarzy)

 • Ania 2017-01-01 23:33:17
  Odebrac tej dennej bezczelnej karykaturze i kobiety i polityka, mandat. Tak bezczelny i wulgarny ignorant nie zasluguje na to, by z pieniedzy podatnikow zrec za darmo i sie panoszyc. Wredna, zaklamana suka, onmbraza ludzi, ma za nic wyborcow-z takim chamstwem nie spotkasz sie nawet od barowej moczymordy. Tepa, butna wiesniara, a ma sie za niewiadomo kogo-jest dnem, nieudacznikiem, tak samo, jak ten zalosny zakompleksiony nieudacznik Kaczynski. Powinni zostac przebadani-matoly z zaburzrnkami psychicznymi-na bruk z tym ludzkim scierwem podburzajacym ludzi, na bruk albo do pierdlac, gdzie ich miejsce.
 • Widzący 2016-07-08 12:57:33
  Wart pałac Paca, a Pac pałaca...
 • wdzivy 2016-07-01 18:41:56
  Mandatu tej babie Pawłowicz nie odbiorą, bo to wizytówka PiS. Wulgarność i nienawiść do drugij kategrii Polaków jest zapsana w programie PiS.
 • PiS ponad prawem! 2016-06-30 17:12:45
  Krystyna Pawłowicz ma daleko gdzieś mandat poselski i zdanie innych, PiS są ponad prawem" flaga Unijna to szmata"itd.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA