REKLAMA

Minister sportu o Euro 2016. Co osiągną Polacy?

  • Autor: bad
  • 15 czerwca 2016 13:05
Minister sportu o Euro 2016. Co osiągną Polacy? Witold Bańka odwiedził Polaków po meczu z Irlandią Północną. Fot. msport.gov.pl

Wizyta w szatni, świetny Bartosz Kapustka i nadzieja przed Niemcami. Witold Bańka oceniał Polaków po meczu z Irlandią Północną. Powiedział też coś o swoich prognozach.

- Bartosz Kapustka był dla mnie zawodnikiem meczu. Pokazał coś fantastycznego, podjął walkę bez oporów - oceniał minister sportu i turystyki w programie "Jeden na jeden" w TVN24. - Jego przykład pokazuje, że także w polskiej lidze mamy dobrych zawodników - podkreślił.

Witold Bańka podkreślił, że sukcesy sportowe są potrzebne wszystkim Polakom, bo są katalizatorem dobrych emocji. Minister po zwycięskim meczu z Irlandią Północną odwiedził biało-czerwonych razem z prezydentem RP Andrzejem Dudą.

- Byłem po meczu w szatni naszych piłkarzy. Widać było wśród nich pełną mobilizację i spokój - podkreślał minister Bańka.

Minister Witold Bańka był też gościem w TVP Info, w programie "Dziś wieczorem". - Piłkarze nie poddają się euforii, są dobrze zmotywowani, to dobrze rokuje na kolejne mecze – powiedział.

Bańka odniósł się także do meczu z Niemcami, który rozegramy w najbliższy czwartek o godzinie 21 w Paryżu. Nasi zachodni sąsiedzi w pierwszym spotkaniu pokonali Ukrainę 2:0. Na trybunach ma zasiąść 30 tysięcy polskich fanów.

Czytaj też: Premier typuje wynik Polska-Niemcy

- Liczę, że w meczu z Niemcami zobaczymy szybki, dynamiczny futbol w wykonaniu naszej drużyny. Nasi kibice potrafią zbudować wspaniałą atmosferę na meczach - ocenia Witold Bańka.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA