REKLAMA

Mecz Polska-Ukraina: Premier Szydło będzie kibicować w KPRM

  • Autor: GP
  • 21 czerwca 2016 12:39
Mecz Polska-Ukraina: Premier Szydło będzie kibicować w KPRM Premier Beata Szydło będzie kibicować "biało-czerwonym" w kancelarii premiera. (fot.:twitter.com/PremierRP)

We wtorek (21 czerwca) Polska rozegra mecz z Ukrainą w ramach finałów Euro 2016 we Francji. Premier Beata Szydło będzie oglądać mecz i kibicować "biało-czerwonym" w KPRM.

Kancelaria Prezesa Rady Ministrów poinformowała, że Beata Szydło spędzi wtorkowy wieczór (21 czerwca) w siedzibie Kancelarii. Premier wraz z urzędnikami siedziby rządu będzie kibicować polskiej reprezentacji piłki nożnej.

Czytaj: Opozycja poparła społeczną inicjatywę chcącą regulacji mediów publicznych

Polska jedenastka pod wodzą kapitana Roberta Lewandowskiego będzie walczyć z reprezentacją Ukrainy w ostatnim, trzecim meczu grupowym. Jego wynik, jak i wynik spotkania Irlandia Północna - Niemcy zdecydują o klasyfikacji w grupie.

Mecz jest częścią finałów Mistrzostw Europy w piłce nożnej, które w tym roku organizowane są we Francji. Polacy grają w finałach po raz trzeci. Pierwszy raz zakwalifikowali się w 2008 r., a w 2012 brali udział w mistrzostwach jako gospodarze - wraz z rywalami wtorkowego (21 czerwca) spotkania - Ukrainą gościliśmy wówczas UEFA i najlepszych piłkarzy kontynentu.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA