REKLAMA

Kazus Kamińskiego popycha PO do nowego. Będzie regulamin obecności w mediach

  • Autor: GP
  • 10 czerwca 2016 07:39
Kazus Kamińskiego popycha PO do nowego. Będzie regulamin obecności w mediach Schetyna po spotkaniu klubu: Umówiliśmy się na przygotowanie przepracowanego regulaminu zasad koordynacji obecności w mediach. (fot.:youtube.com)

• Po posiedzeniu klubu PO w czwartek (9 czerwca) władze zdecydowały się wdrożyć nowy regulamin wystąpień w mediach.
• Grzegorz Schetyna ucina spekulacje co do Michała Kamińskiego. Poseł nadal jest zawieszony w prawach członka klubu.

Po zawieszeniu członkostwa w klubie parlamentarnym PO posła Michała Kamińskiego władze klubu, na posiedzeniu 9 czerwca zdecydowały o nowej strategii. Grzegorz Schetyna, lider PO powiedział po posiedzeniu posłów i senatorów Platformy:

- Umówiliśmy się na przygotowanie przepracowanego regulaminu zasad koordynacji obecności w mediach.

Przypominamy, że w ubiegłym tygodniu władze formacji parlamentarnej zawiesiły dyscyplinarnie Kamińskiego, bo swoich wypowiedzi medialnych nie konsultował. Schetyna zapytany przez dziennikarzy TVN o to, czy doszło do nowych decyzji wobec Kamińskiego ucinał słowami - Jest zawieszony i tyle.

Więcej ujawnił Rafał Grupiński.

- Klub jest w tej sprawie spójny. Jesteśmy przekonani, co do tego, że powinniśmy być jedną drużyną i nie pokazywać niepotrzebnie żadnych różnic na zewnątrz.

W kuluarach miało się mówić, że na spotkaniu doszło do przemówienia Ewy Kopacz, która miała zawracać uwagę, że posłowie PO potrzebują więcej szacunku wobec siebie. W wystąpieniach publicznych jego brak w ocenie byłej premier ma szkodzić wizerunkowi partii.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA