REKLAMA

Gronkiewicz-Waltz wróżką? PiS nie planuje wcześniejszych wyborów

  • Autor: PortalSamorzadowy.pl
  • 28 czerwca 2016 16:34
Gronkiewicz-Waltz wróżką? PiS nie planuje wcześniejszych wyborów Kontrola CBA jest rutynowa i nie ma nic wspólnego z wcześniejszymi wyborami - zapewnia posłanka PiS Marzena Machałek.

- Ja jako poseł nic nie wiem o wcześniejszych wyborach samorządowych – zapewnia posłanka PiS Marzena Machałek.

- Nie jest tajemnicą, że PiS będzie chciało po wizycie papieża skrócić kadencję władz samorządowych – stwierdziła we wtorek, 28 czerwca prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz.

Komentując opinię prezydent Warszawy posłanka PiS Marzena Machałek zastanawia się, z jakiej racji tego typu słowa są wypowiadane.

– Jest wróżką, że coś takiego mówi, przewiduje, sen miała proroczy? Ja jako poseł nic nie wiem o wcześniejszych wyborach – zaznacza Marzena Machałek. – W życiu różne rzeczy mogą się zdarzyć, ale rozumiem, że pani prezydent jest wróżką albo jasnowidzem.

Jak wyjaśnia posłanka PiS, kontrola CBA jest rutynowa i nie ma nic wspólnego z wcześniejszymi wyborami. Są instytucje powołane do czynienia swoich powinności i to robią, nie ma to nic wspólnego z polityką.

Więcej w PortalSamorzadowy.pl.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA