REKLAMA

Droga w rodzinnej miejscowości Beaty Szydło została wyremontowana

  • Autor: GP
  • 01 kwietnia 2016 09:02
Droga w rodzinnej miejscowości Beaty Szydło została wyremontowana Przecieszyńska ulica Wyzwolenia, rodzinne strony Beaty Szydło. (fot. Gabriel Paździor, PTWP)

• Lokalne władze w gminie Brzeszcze znalazły dodatkowe środki na remont drogi w rodzinnej miejscowości premier Beaty Szydło, Przecieszynie.
• Remont 700 m drogi miał kosztować 140 tysięcy złotych.

Lokalny dziennik "Gazeta Krakowska" potwierdził informację o remoncie drogi ulicy Groblowej w Przecieszynie. Nawierzchnia ma być asfaltowa, a na remont miały znaleźć się w rekordowym czasie dodatkowe pieniądze. Nie byłoby w tej historii nic dziwnego, gdyby nie fakt, że droga prowadzi do prywatnego domu premier Beaty Szydło.

Lokalna gazeta przytacza, że jeszcze 11 marca wiceburmistrz Brzeszcz (miejscowości, w której administracyjnie leży Przecieszyn) Robert Adamczyk zapewniał, że gmina na ten rok nie uwzględniła omawianego remontu w inwestycjach infrastrukturalnych. Zastrzegał jedynie, że jeśli pojawią się oszczędności z innych przetargów, to wówczas asfalt może zostać wyłożony.

140 tys. złotych, na tyle wyceniono renowację drogi, pojawiły się w rekordowo szybkim czasie. Remont zakończono jeszcze przed Wielkanocą. Ciężki sprzęt opuścił budowę 29 marca. Drogę oddano do użytku.

Omawiany, wyremontowany odcinek drogi lokalnej liczy około 700 metrów.

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA