REKLAMA

Audyt: Kopacz kieruje uwagę opinii publicznej na PKB za rządów PO

 • Autor: PAP/GP
 • 11 maja 2016 09:35
Audyt: Kopacz kieruje uwagę opinii publicznej na PKB za rządów PO Ewa Kopacz w Sejmie z politykami PO. (fot.:twitter.com/platforma_org)

Najlepszym audytem dla ostatnich 8 lat rządów PO-PSL jest przede wszystkim wzrost gospodarczy, malejące bezrobocie i rosnące oceny naszego kraju w rankingach międzynarodowych - powiedziała w środę (11 maja) w Sejmie b. premier Ewa Kopacz.

Pierwszym punktem środowego posiedzenia Sejmu ma być przedstawienie przez premier Beatę Szydło informacji o wynikach audytu rządów PO-PSL.

Podczas briefingu prasowego przed rozpoczęciem posiedzenia Sejmu do audytu odniosła się b. premier Ewa Kopacz.

- Na pewno PiS nie zarzuci nam sponsorowania ojca Rydzyka, wycinania drzew w Puszczy Białowieskiej czy wyprowadzania koni ze stadniny w Janowie Podlaskim - mówiła.

- Najlepszym audytem dla ostatnich 8 lat rządów PO-PSL jest przede wszystkim wzrost gospodarczy, malejące bezrobocie czy też coraz wyższe oceny w rankingach międzynarodowych - podkreśliła Kopacz.

We wtorek rzecznik rządu Rafał Bochenek zapowiadał, że wyniki audytu rządów PO-PSL na forum Sejmu przedstawią poszczególni ministrowie obecnego rządu. Według niego będzie to audyt na temat stanu państwa, jaki PiS zastał po wyborach parlamentarnych.

Skomentuj (3 komentarzy)

 • Polska się przebudziła! 2016-05-13 11:56:51
  Nie (...) głupot, Ewa Kopacz godnie reprezentowała Nasz kraj utrzymując silną pozycję Polski w Unii Europejskiej, za rządów obłąkanego PiS straciliśmy mocną pozycję, bez wsparcia Unii Europejskiej przez PiS będziecie wszyscy wyrzutkami w Europie i pozostałej części świata!
 • Ania 2016-05-11 10:41:55
  Do polak: Powinni ją zamknąć w PSYCHIATRYKU!!! ........ Że ona WSTYDU nie MA !!!
 • polak 2016-05-11 10:31:20
  kopaczka to kompletna POrzaka. niech lepiej sie nie kompromituje.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA