REKLAMA

Atak terrorystyczny w Nicei: Pawłowicz: albo my, albo oni

  • Autor: GP
  • 15 lipca 2016 11:49
Atak terrorystyczny w Nicei: Pawłowicz: albo my, albo oni Poseł Krystyna Pawłowicz w 2015 roku na spotkaniu poświęconym UE i prawu Unii. (fot.:youtube.com)

● Krystyna Pawłowicz (PiS) w kontekście tragedii nicejskiej dzieli się swoimi poglądami dotyczącymi migracji i napływu muzułmanów do Europy.
● Posłanka mówi wprost "Albo my, albo oni".
● W czwartkowym (14 lipca) zamachu terrorystycznym we Francji zginęły 84 osoby.

Poseł Krystyna Pawłowicz w mocnych słowach skomentowała sytuację w Europie po czwartkowym zamachu terrorystycznym w Nicei. Politycy wysyłają kondolencje do Francji i Paryża, ale ożywa też dyskusja o wpływie mniejszości muzułmańskich na życie w państwach europejskich.

W tym temacie poseł Pawłowicz prezentuje bardzo krytyczne stanowisko wobec imigrantów.

- Na razie ok. 80 osób zabitych, ok. 140 rannych w tym wiele dzieci. Kolejny raz przybysze "podziękowali" Francuzom za ich gościnę. Walka cywilizacji trwa. Albo my, albo oni - napisała na Facebooku polityk.

 

Temat zamachu poruszył w piątkowy poranek polskich polityków. Głos zabrał m.in. Waldemar Pawlak z PSL, który w radiowej rozmowie zastanawiał się, czy należy relacjonować szczegóły tego rodzaju zamachów.

- W mojej ocenie nie powinno się opisywać metod działania tego szaleńca, bo potem zamachowcy będą szukać ciężarówek, a nie bomb - mówił były premier.

Z kolei polski minister spraw zagranicznych stwierdził, że wobec takich wydarzeń należy kategorycznie powiedzieć: nikt nie może czuć się bezpieczny!

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (2 komentarzy)

  • prawica 2016-07-18 21:09:57
    Krystyna Pawłowicz to jest bomba!!! Niemal Islam"faga Unijna to szmata"nowy prządek świata PiS!
  • tantus 2016-07-15 12:54:36
    Albo islamski szariat albo kato-faszyzm? O nie, nie damy się takiemu szantażowi!REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA