REKLAMA

Protest pod Sejmem. Nowoczesna oferuje pomoc prawnika poszkodowanym

  • Autor: GP
  • 22 grudnia 2016 12:11
Protest pod Sejmem. Nowoczesna oferuje pomoc prawnika poszkodowanym Ryszard Petru (Nowoczesna) na spotkaniu z manifestantami KOD, pod Sejmem. (fot.:Nowoczesna/twitter.com)

• Nowoczesna zapewnia o gotowości pomocy prawnej osobom, które pod Sejmem protestowały w nocy z 16 na 17 grudnia.
• W ten wieczór Sejm kończył posiedzenie, sytuacja w parlamencie popchnęła niektórych obywateli do pójścia pod Sejm. Dochodziło na Wiejskiej do ostrej wymiany zdań i poglądów. Interweniowała policja.

Nowoczesna jest gotowa udzielić pomocy prawnej w sytuacji, gdyby ktoś z osób protestujących pod Sejmem miał postawione podejrzenia lub zarzuty. Pomoc ta będzie świadczona nieodpłatnie, jak zapewnia komunikat partii opozycyjnej.

Do manifestacji i sytuacji pod Sejmem doszło w nocy z piątku na sobotę (16 na 17 grudnia), gdy Sejm kończył posiedzenie Sejmu, ostatnie w 2016 roku. Opozycja w sprzeciwie wobec działania większości protestuje na sali sejmowej Sejmu. Protestujący byli zwolennikami opozycji. Pod Sejmem dochodziło do interwencji policji, która torowała możliwość opuszczenia kompleksu posłom większości.

 

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA