REKLAMA


Beata Mazurek - informacje o pośle na sejm VIII kadencji To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl

Beata Mazurek Poseł VIII kadencji

OCEŃ POSŁA

Posłanka na Sejm V, VI, VII i VIII kadencji. Należy do Prawa i Sprawiedliwości. Urodzona 19 października 1967 roku w Ostrowi Mazowieckiej. Z wykształcenia socjolog. Absolwentka Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego. Odbyła też studia podyplomowe w zakresie zarządzania w administracji i samorządzie na Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Zarządzania w Lublinie oraz studia z zakresu europejskich organizacji rynku pracy na Wyższej Szkole Humanistycznej w Pułtusku.

Pracowała w urzędach pracy, ośrodku pomocy społecznej, biurze ochrony pracy. Była zatrudniona w Zespole Przedszkolno-Szkolnym "Razem" w Chełmie. Pełniła też funkcję przewodniczącej miejskiej społecznej rady do spraw osób niepełnosprawnych.

Od 2004 roku związana z partią Prawo i Sprawiedliwość. W 2015 została ponownie wybrana do Sejmu, otrzymując 30 365 głosów.

W Sejmie VIII kadencji zasiada w Komisji Polityki Społecznej i Rodziny oraz Komisji do Spraw Służb Specjalnych.

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.

Skomentuj (6 komentarzy)

 • e 2016-12-28 20:00:04
  Łajdaczka nad łajdaczkami, śpiewa, jak jej prezes zagra. Ma spory udział w realizacji wszystkiego, co najgorsze PiS zrobił w Polsce. Jest emanacją idealnej podwładnej: posłuszna, kłamie jak z nut i bezczelna
 • Zdziwiony 2016-11-29 10:25:56
  Uczy się na pamięć wszystkich wariantów odpowiedzi i bezmyślnie recytuje. To wyraźnie widać po wysiłku na jej obliczu. Do pięt nie dorasta Hoffmanowi czy Brudzińskiemu. Dziwne że zrobili ją rzecznikiem.
 • precz z obrażaniem 2016-04-28 14:19:41
  Do wszystko prawda zdrajcy!: Ocknij się człowieku , bo masz pomroczność wsteczną , odpowiedź sobie kto zniszczył TK w czerwcu 2015 roku , pamięć krótka , czas brać leki , szczególnie na ulicznych demonstracjach nie wiadomo przeciwko komu , napewno nie wobec rządzących , tylko protestujesz sam przeciwko sobie , gdzie byłeś przez 8 lat jak PO - PSL krzywdziło niewinnych Polaków oddziaływuąc na władzę sądowniczą i zamiatając wszystkie korupcyjne afery pod dywan , nie było wtedy ich osądzenia prze niezawisłe sądy i co ty na to , było wtedy dobrze , bo bezkarni dorobkiewicze żyją sobie teraz w luksusie i dobrobycie . Pytam więc , gdzie wtedy były organy ścigania i wymiaru sprawiedliwości . Człowieku ośmieszasz się wypisując te wypociny , przy tym polszczyzna w wykonaniu SB .
 • wszystko prawda zdrajcy! 2016-04-28 07:38:06
  Do precz z obrażaniem: Sami wprowadziliście anarchię niszcząc najważniejsze ogniwo władzy konstytucyjnej Trybunał Konstytucyjny, jesteście nie tylko śmieciami lecz marginesem społecznym do wytępienia "wpadłaś kurwiszononie Beatko Mazurek patologiczna szmata PiSowska" Na ulicach Polski będziemy organizować manifestacje w każdą rocznicę Wyroku o Trybunale Konstytucyjnym, zapiszecie się w historii jako wyrzutki, oszuści spod latarni chełmskich złodziejaszków ta kurwiszcze była waszym polaczeniem z klikam SLD-PSL!
 • precz z obrażaniem 2016-04-27 23:25:53
  Do Chelmianin.Nowy: ty zadymiarzu i anarchisto tylko tak cię można nazwać po twoim jadowitym i podwórkowym ulicznym językiem pogardy i nienawiści , idź się uczyć jeszcze czas kultury języka ojczystego , jak człowieka można nazywać tymi słowami na forum publicznym i opluwać niewinne takimi drańskimi określeniami . człowieka widać masz problemy z psychiką , wskazana wizyta u psychiatry i branie leków na uspokojenie jadliwych emocji , a na pewno brak szacunku dla siebie , a co do Pani Poseł , to wykazałeś się jakbyś już spożywał leki odurzające albo nałogowy alkoholik.
 • Chelmianin.Nowy 2016-04-27 20:39:44
  Szmato pokazałaś swoje prawdziwe oblicze nazywając zgromadzanie Sędziwy Sądu Najwyższego"zgromadzeniem kolesi" podważając zasadę niezawaliści sędziowskiej, zaufania publicznego do władzy sądowniczej po zamachu przez PiS na TK. Szumowino od afery gruntowej w obrębach gmin powiatu chełmskiego zmian oznaczeń gruntów rolnych wszystkich klas na"B"budowlane w zasobach ewidencji gerontów jak i na mapach geodezyjno-kartograficznych bez wykonania operatów gdyż, właściciele gruntów nawet niebyli stronami postępowania złodzieje recydywiści, oszuści z PiS!