REKLAMA


Jakub Kulesza - informacje o pośle na sejm VIII kadencji To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl

Jakub Kulesza Poseł VIII kadencji

OCEŃ POSŁA

Poseł na Sejm VIII kadencji. Od 2010 roku działa w Stowarzyszeniu "Koliber". Od 2011 roku koordynował projekty Latający Uniwersytet KoLibra i Lekcje Ekonomii dla Dzieci. W 2012 roku był wiceprezesem KoLiber Warszawa. Od czerwca do grudnia 2012 roku był skarbnikiem i I wiceprezesem KoLibra, a 8 grudnia 2012 roku został wybrany na stanowisko Prezesa Stowarzyszenia KoLiber. W 2014 roku był przewodniczeniem Sądu Naczelnego, a aktualnie zajmuje się koordynowaniem Centrum Informatycznego KoLibra.

Absolwent Politechniki Warszawskiej. Studiował na makrokierunku elektronika, informatyka i telekomunikacja. 

W wyborach parlamentarnych w 2015 kandydował do Sejmu w okręgu lubelskim z pierwszego miejsca na liście komitetu wyborczego wyborców Kukiz’15, zorganizowanego przez Pawła Kukiza. Uzyskał mandat posła VIII kadencji, otrzymując 15 058 głosów.

W Sejmie VIII kadencji zasiada w Komisji Gospodarki i Rozwoju.

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.

Skomentuj (3 komentarzy)

  • aga 2016-10-26 08:43:37
    Mam nadzieję, że już nie powtórzy się Pana "wpadka", gdy wypowiedział się Pan jako rzecznik Kukiz'15 o ludziach okradanych przez banki... To była mega wtopa w TV Republika. Tego nigdy Panu nie zapomnimy, choć urocze, że w końcu powiedział Pan to, co naprawdę myśli o ludziach, którzy dali się oszukać banksterom.
  • Anna 2015-09-19 13:30:34
    Jakie jest stanowisko Jakuba Kuleszy w sprawie przyjmowania do Polski fali imigrantów?