REKLAMA


Sylwester Tułajew - informacje o pośle na sejm VIII kadencji To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl

Sylwester Tułajew Poseł VIII kadencji

OCEŃ POSŁA

Poseł na Sejm VIII kadencji z ramienia Prawa i Sprawiedliwości. Urodzony 30 grudnia 1981 roku. Ukończył studia na Wydziale Elektrotechniki i Informatyki, na kierunku elektrotechnika o specjalności inżynierskie zastosowanie informatyk na Politechnice Lubelskiej. Odbył także podyplomowe studia na WSPiA w zakresie zarządzania w administracji i samorządzie terytorialnym.

W latach 2006-2008 pracował jako koordynator Systemu Informatycznego Monitoringu i Kontroli w Ministerstwie Finansów na rzecz Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego, Lubelskiej Fundacji Rozwoju oraz Urzędu Kontroli Skarbowej w Lublinie.

Związany z Prawem i Sprawiedliwością. Od 2006 roku radny Lublina z list PiS.

Członek władz krajowych Prawa i Sprawiedliwości, członek zarządu okręgowego PiS w woj. lubelskim, rzecznik prasowy partii w regionie lubelskim

W 2011 bezskutecznie ubiegał się o mandat poselski. W wyborach parlamentarnych w 2015 ponownie kandydował do Sejmu w okręgu lubelskim. Został wybrany na posła VIII kadencji, otrzymując 17 289 głosów.

W Sejmie VIII kadencji zasiada w Komisji Administracji i Spraw Wewnętrznych oraz Komisji Zdrowia.

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.

Skomentuj (2 komentarzy)

  • głos z Lublina 2015-09-16 20:37:53
    Jestem na tak. Jest zaangażowany w to, co robi.
  • Świadomy Obywatel 2015-09-14 22:12:16
    Hans Christian Andersen pozazdrościłby temu Panu talentu do wciskania ludziom bajek. Jestem zdecydowanie na nie.