REKLAMA


Radosław Lubczyk - informacje o pośle na sejm VIII kadencji To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl

Radosław Lubczyk Poseł VIII kadencji

OCEŃ POSŁA

Poseł na Sejm VIII kadencji. Urodzony w 1978 roku. Przedsiębiorca w branży medycznej, lekarz stomatolog. Ukończył Akademię Medyczną w Warszawie. Jest absolwentem Wyższej Szkoły Oficerskiej we Wrocławiu. W jednostce wojskowej pełnił funkcje kierownicze oraz dowódcy kompanii.

Po powrocie do Szczecinka w 2010 roku otworzył prywatny gabinet stomatologiczny. Stworzył nowe miejsca pracy i rozpoczął proces podnoszenia jakości badań diagnostycznych oraz leczenia stomatologicznego w Szczecinku i okolicy.

Od 2012r. prowadzi również gabinet w Świdwinie. 0d 2014r. jest prezesem Klubu Sportowego „Wielim” Szczecinek. Inicjator powstania szczecineckiego oddziału Północno-Zachodniej Izby Gospodarczej. Bezpartyjny. Prywatnie spełniony mąż i ojciec 3 dzieci. Oprócz piłki nożnej i tenisa stołowego, jego hobby to narciarstwo.

W wyborach parlamentarnych w 2015 kandydował do Sejmu w okręgu koszalińskim z pierwszego miejsca na liście Nowoczesnej Ryszarda Petru. Uzyskał mandat posła VIII kadencji, otrzymując 6236 głosów.

W Sejmie VIII kadencji zasiada w Komisji Ochrony Środowiska, Zasobów Naturalnych i Leśnictwa oraz Komisji Obrony Narodowej.

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.

Skomentuj

  • Brak komentarzy.