REKLAMA


Krzysztof Łapiński - informacje o pośle na sejm VIII kadencji To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl

Krzysztof Łapiński Poseł VIII kadencji

OCEŃ POSŁA

Poseł na Sejm VIII kadencji. Członek Prawa i Sprawiedliwości. Jest politologiem, absolwentem nauk politycznych na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz podyplomowych studiów public relations.

Od grudnia 2014 r. jest wicerzecznikiem Prawa i Sprawiedliwości.

W kampanii prezydenckiej był członkiem sztabu wyborczego Andrzeja Dudy. Obecnie współpracuje z Beatą Szydło, kandydatką PiS na premiera. W latach 2003-2005 pracował w Sejmie w Biurze Prasowym Klubu Parlamentarnego PiS. W latach 2006-2007 był doradcą-rzecznikiem prasowym koordynatora służb specjalnych śp. Ministra Zbigniewa Wassermanna. Od 2008 r. pracuje w centrali Prawa i Sprawiedliwości. W Prawie i Sprawiedliwości jest od 2002 roku.

W wyborach parlamentarnych w 2015 wystartował do Sejmu w okręgu pilskim. Uzyskał mandat posła VIII kadencji, otrzymując 8114 głosów.

W Sejmie VIII kadencji zasiada w Komisji Administracji i Spraw Wewnętrznych oraz Komisji Regulaminowej i Spraw Poselskich.

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.

Skomentuj (5 komentarzy)

  • zuch 2015-11-12 22:05:59
    ten w kampanii wyborczej przeszedł samego siebie. Adaś Hofman to pikuś przy tym POŚLE. Ciekawe, czy rano przy goleniu może spojrzeć w lustro?
  • obserwator 2015-10-21 20:56:28
    wczoraj pan pokazal jakie jest oblicze pana i pana partii przed debata nie stoicie ponad prawem ja zwykly obywatel wstydzę się za was jakie prawo i sprawiedliwość jak osoby awanturujące się i skazane maja zostać ministrami i prawo pod siebie tworzyć ludzie głosujcie z rozsądkiem nie dajcie się zwieść fałszywymi obietnicami
  • OBSERWATOR 2015-10-21 13:54:49
    JAKO PROSTY OBYWATEL MAM PYTANIE DO PANA JAKI MA PAN REALNY PLAN NA ROZWOJ POLSKI A NIE PUSTE OBIETNICE NIE DO SPELNIENIA I JAD PREZESA I DLACZEGO PAN KAMINSKI NIE ZRZEKNIE SIE IMMUNITETU JAK JEST NIEWINNY TO JAKAS FARSA GDZIE TU SPRAWIEDLIWOSC