REKLAMA


Jerzy Jachnik - informacje o pośle na sejm VIII kadencji To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl

Jerzy Jachnik Poseł VIII kadencji

OCEŃ POSŁA

Poseł na Sejm VIII kadencji. Urodzony w 1949 roku. Absolwent Politechniki Śląskiej.

Przedsiębiorca. Prezes Stowarzyszenia Przeciw Bezprawiu w Bielsku – Białej. Walczy aktywnie z bezprawiem prokuratorów i sądów. W latach 80. został skazany za pomoc w ukrywaniu działacza opozycji.

Zajął się prowadzeniem własnej działalności gospodarczej w Bielsku-Białej. W 2013 brał udział w powołaniu tzw. Platformy Oburzonych. Lider stowarzyszenia Oburzeni - dążącego do zmiany zasady wyborów parlamentarnych na JOW i wiążące referenda.

Były członek Stowarzyszenia Niepokonani 2012.

W wyborach parlamentarnych w 2015 kandydował do Sejmu w okręgu bielskim z pierwszego miejsca na liście komitetu wyborczego wyborców zorganizowanego przez Pawła Kukiza. Uzyskał mandat posła VIII kadencji, otrzymując 11 654 głosów.

W Sejmie VIII kadencji zasiada w Komisji do Spraw Petycji oraz Komisji Sprawiedliwości i Praw Człowieka.

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.

Skomentuj (13 komentarzy)

 • Maniek 2016-04-14 20:09:12
  Do Ofiara jachnika: Chyba ofiara rządów PO-PSL!!! Współczuje !!! Oni skrzywdzili całą POLSKĘ!!!
 • Ofiara jachnika 2015-11-14 11:37:21
  Do zuch: Jerzy Jachnik to wulgarny człowiek który nikomu nie pomógł w tym jego stowarzyszeniu założył je tylko aby chronić własne 4 litery bo miał i ma liczne procesy karne w których uwikłany jest/ o czym sam pisze/ w " znajomości" z licznymi gangsterami.
 • Ofiara Jachnika 2015-11-14 11:31:20
  Jerzy Jachnik jest znany w Bielsku-Białej i okolicy z tego że nikomu nigdy nie pomógł w tym jego stowarzyszeniu które założył jedynie w obronie swoich interesów mając liczne procesy karne i powiązania z innymi osobami oskarżonymi o czym sam pisze
  Założenie stowarzyszenia miało jemu jedynie pomóc. Ludzie zapisując się nie dostali jakiejkolwiek pomocy/ bo jaką by mieli dostać skoro zgłaszali się z pomocą zaskarżenia wydanych w ich sprawie postanowień, wyroków orzeczeń na które służy środek odwoławczy w określonym terminie/ 7-14 dni/ kiedy to stowarzyszenie Janika nie miało jakiegokolwiek prawnika a Jachnik też nim nie jest.
  Nie mogli liczyć nawet na dobre słowo, zrozumienie albowiem wystarczy śledzić wpisy na stronie aferyibezprawie.org Jachnika aby uznać ze to osoba nie tylko naruszająca normy obyczajowe, że to osoba wulgarna, ale naruszająca prawo stanowiące w Polsce/ naruszająca dobra osobiste wielu ludzi stanowiące zniesławienie, pomówienie a dokonująca to publicznie w necie.
  Ludzie zapisani do jego stowarzyszenia musieli płacić forsę uczestniczyć na jego procesach w sądzie , uczestniczyć w licznych manifestacjach na których zmuszał ich do skandowania aroganckich haseł za co ludzie ci ponieśli skutki prawne- mieli liczne procesy karne za zakłócanie porządku za podburzanie do buntu i czynów bezprawnych etc.
  NIKOMU NIE POMÓGŁ
  na plecach i krzywdzie ludzkiej stał się teraz - posłem.
 • zuch 2015-11-12 20:23:18
  JACHNIK - TAK
  JOW - NIE
  To będzie dobry Poseł.
  Szkoda, że Kukiz ma tak mało "jachników" a nadmiar wszechpolaków, coś mogliby zmienić.
 • Jan Manowski 2015-10-27 23:48:49
  Nareszcie będziemy słyszalni, zjeździliśmy parokrotnie Strasburg by ktoś nas tam wysłuchał- przeliczyliśmy się, w kraju nikt nas nie słuchał a tu mamy aż 42 reprezentantów nas pokrzywdzonych i wybranych przez nas. Ciekawe jak to będzie działać? - na pewno nie będzie łatwo, interpelacje będą blokowane, kłody będą podkładać , będą oczerniać, warczeć, już to robią, z tym trzeba się liczyć
 • misiek 2015-10-27 19:53:41
  Jerzy Jachnik będzie - jako poseł dbać jedynie o swoje interesy podobnie jak to czyni w swoim stowarzyszeniu
  Proszę mi podać choć jedną osobę której pomógł?
  Ludzie się zgłaszają o pomoc prawną / aby dokonać skutecznej apelacji, kasacji od zapadniętych wyroków,postanowień, orzeczeń, w ich sprawach, które muszą dokonać w określonym przez sąd terminie/ od 10 lat i nikt nigdy pomocy- jedynie możesz się zapisać płacić składki i to wszystko/ Jachnik nie jest prawnikiem, a jego stowarzyszenie takiego też nie zatrudnia
  zatem nie możesz liczyć dosłownie na nic nawet, na dobre słowo
  Jachnik to człowiek arogancji a jego słownictwo jest z rynsztoku/ i aby nie być gołosłownym wystarczy śledzić jego wpisy ja jego portalu/ zwłaszcza kilka lat temu- mam ich kopie!
  gdzie narusza nie tylko dobre obyczaje, ale godność człowieka stanowiące podstawy do wytoczenia mu procesów cywilnych i karnych. A czyni to publicznie!
  ale cóż właśnie tacy garną się do- władzy
  na szczęście młody nie jest i każdy dzień ma już przez Boga policzony
 • irek50 2015-10-27 18:43:16
  Serdeczne gratulacje . Irek Nowa Sól
 • J. 2015-10-27 07:02:10
  Wróciłam do głosowania po raz pierwszy od kilkunastu lat. Nareszcie jest głosować na kogo, a nie przeciwko komu - mówię o ugrupowaniu.
  Madrości, proszę Państwa, wytrwałości i sił; tego życzę....