REKLAMA


Zbigniew Gryglas - informacje o pośle na sejm VIII kadencji To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl

Zbigniew Gryglas Poseł VIII kadencji

OCEŃ POSŁA

Poseł na Sejm VIII kadencji. Urodzony w 1965 roku, jest żonaty, ojciec trzech synów. Mieszka od wielu lat w Warszawie. Ukończył Akademię Rolniczo-Techniczną, Krajową Szkołę Administracji Publicznej oraz Szkołę Główną Handlową. Łączy kilkunastoletnie doświadczenie w sektorze publicznym i prywatnym.
Jest wykładowcą na szkoleniach dla członków rad nadzorczych. Obecnie prowadzi własną działalność gospodarczą (M&A). Wraz z Kanadyjczykiem polskiego pochodzenia pracuje nad przywróceniem do produkcji nowoczesnej wersji polskich samochodów SYRENA.

W wyborach parlamentarnych w 2015 kandydował do Sejmu z trzeciego miejsca na liście Nowoczesnej w okręgu nr 19 (Warszawa). Został wybrany na posła, otrzymując 1011 głosów.

W Sejmie VIII kadencji zasiada w Komisji do Spraw Energii i Skarbu Państwa oraz Komisji Łączności z Polakami za Granicą.

 

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.

Skomentuj (6 komentarzy)

 • polak 2016-01-03 13:02:34
  To smutne ze tacy ludzie ktorzy zyja w luksusach wypowiadaja sie o demokracji i sprawach narodu to
  Zwykla FIPOKRYZJA
 • gniezno 2015-12-29 13:35:46
  Masz rację nawet koń by się uśmiał , choć to tylko zwierzę , a mądrzejsze od tego posła , przecież wiadomo . że posłowie petru , to ci . co dorobili się milionów na złodziejskiej prywatyzacji naszego wspólnego majątku Rodaków. Nie mam pojęcia , kto wybiera do Sejmu taką beznadziejną i mierną osobę ????????
 • citizen RP 2015-12-29 11:31:46
  Ten Facet dostał 1000 głosów , co to za poseł ? śmiech na sali
 • M&K 2015-10-22 16:32:11
  Zbyszek, to profesjonalista i binzesmen i wie nie tylko jak prowadzić biznes, ale jak doradzić , aby było w biznesie lepiej. To takich ludzi nam w polityce potrzeba, bo praktyków nam brakuje, a teoretyków i populistów pełno. M&K