REKLAMA


Norbert Kaczmarczyk - informacje o pośle na sejm VIII kadencji To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl

Norbert Kaczmarczyk Poseł VIII kadencji

OCEŃ POSŁA

Poseł na Sejm VIII kadencji. Urodzony 16 listopada 1989 roku w Proszowicach. Radny miejski Proszowic.

Ukończył Studia Magisterskie w Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego na wydziale Prawa i Administracji Publicznej i Stosunków Międzynarodowych, kierunek politologia i komunikacja społeczna. Ukończył również Policealne Studium Rolnicze w Zespole Szkół im. Emila Godlewskiego w Piotrkowicach Małych.

Radny Rady Miejskiej w Proszowicach oraz radny powiatowy Małopolskiej Izby Rolniczej.

Rolnik, prowadzi 20 hektarowe gospodarstwo nastawione na produkcję zbóż.

Pracował w „TVP Kraków” jako reporter. Współpracował również z „Krakowską Telewizją Internetową”. W trakcie studiów współpracował z lokalnymi takimi mediami, takimi jak „Głos proszowicki” czy „Internetowy Kurier Proszowicki”. Publikował w „Dzienniku Polskim” oraz w „Gazecie Krakowskiej”. Na swoim koncie ma również publikacje w ogólnopolskich magazynach sportowych takich jak „Futbol.pl”.

Jest graczem B- Klasowej drużyny piłkarskiej „Agricola Klimontów”. Inicjator oraz uczestnik meczów charytatywnych organizowanych przez „TVP Kraków” oraz „TVP Kielce”.

Jeden z założycieli stowarzyszenia „KPR Razem”, działającego w Proszowicach.

W wyborach parlamentarnych w 2015 kandydował do Sejmu w okręgu tarnowskim z pierwszego miejsca na liście komitetu wyborczego wyborców Kukiz’15, zorganizowanego przez Pawła Kukiza. Uzyskał mandat posła VIII kadencji, otrzymując 8926 głosów.

W Sejmie VIII kadencji zasiada w Komisji Ochrony Środowiska, Zasobów Naturalnych i Leśnictwa oraz Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.

Skomentuj (8 komentarzy)

 • wyborca 2016-09-14 13:22:45
  Ciężko coś powiedzieć o tym naszym pośle ponieważ go nie widzimy, nie słyszymy a co najgorsze ..nie znamy!! Do Kukiza... czy aby sam podejmował Pan decyzje o wyborze? To kandydat ze spadochronu, mamy tutaj takich , którzy potrafiliby coś dla nas zrobić. Pewnie się pojawi pół roku przed końcem kadencji, ale nas już nie nabierze.
 • Kołaczek Ryszard 2016-04-15 20:35:29
  Głosowałem na pana Norberta lecz to co czyni kukiz 15 to żenada kuma się tymi złodziejami i targowiczanami 14 kwietnia rozpad kukiz 15 Oszukuje się wyborców tylko raz póżniej zostaje tylko niesmak
 • ostatni raz mnie nabrałeś 2016-01-28 17:45:23
  "Wójt powinien dawać chleb!"...
  To ja się pytam gdzie ten chleb panie pośle?!
 • Nie 2015-10-16 10:58:59
  Osobiście znam Norberta i nie zagłosuje, ma w (...) region pcha się do koryta jak każdy inny...
 • Obywatelka 2015-09-25 01:45:36
  Wspaniały, młody człowiek, któremu nie straszna żadna praca. Przykład dla innych. Takich ludzi potrzebujemy do rządzenia naszym zrujnowanym krajem. Powodzenia Norbercie!
 • Edyta 2015-09-22 12:44:18
  Do Marek Cies.: Był tylko Pan, Panie Marku....
 • Marek Cies. 2015-09-08 13:29:37
  naprawde nie było nikogo z Tarnowa??????????????????/