REKLAMA


Barbara Kosiak-Przybyła - informacje o kandydacie do sejmu To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl

Barbara Kosiak-Przybyła Wybory 2015

Głosowanie internautów zakończone.
Wyniki zaktualizowano 23 października.

 • WASZ RANKING W OKRĘGU
   

  12 miejsce 2,27 % poparcia
 • POPULARNOŚĆ NA LIŚCIE
  KOMITETU W OKRĘGU

  5 miejsce 4,77 % poparcia

Urodzona w 1981 roku. Absolwentka Politechniki Poznańskiej na kierunku zarządzanie. Skończyła również administrację na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz studia menedżerskie Master of Business Administration (MBA). Od 10 lat zajmuje się projektami unijnymi. 

Doświadczenie zawodowe zdobywała, pracując m.in. w Urzędzie Miasta i Gminy w Swarzędzu, w firmie audytorskiej, Urzędzie Marszałkowskim Województwa Wielkopolskiego i w Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza.

W 2014 roku bez powodzenia startowała w wyborach do rady miejskiej Swarzędz.

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.

Skomentuj (14 komentarzy)

 • 7 SIÓDEMKA 7 2015-10-07 12:11:42
  Lista 7 miejsce też 7

  GŁOSUJEMY :)
  Szczęśliwa SIÓDEMKA!
  Siedem na Siedem,
  Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków ,
  Siedem życzeń,
  Siedem Kruków,
  O wilku i siedmiu koźlątkach...
  OKRĘG 39 POZNAŃ I POWIAT POZNAŃSKI
 • Basia K-P 2015-10-05 12:30:48
  Bardzo istotnym elementem jest ułatwienie wejścia na rynek pracy młodzieży po zakończonej nauce oraz dostosowanie kształcenia młodzieży pod kątem wymagań rynkowych.

  Zwiększenie możliwości oraz ilości miejsc praktyk zawodowych oraz staży dla absolwentów. Wspomaganie i motywowaniem studentów/uczniów do dalszego kształcenia, rozwoju i podnoszenia kompetencji zawodowych pod kątem wymagań pracodawców, kompetencji zawodowych, interpersonalnych, w zakresie przedsiębiorczości, wyciągania analitycznych wcisków, pracy w środowisku nowoczesnych technologii.
 • Basia K-P 2015-10-02 13:51:41
  Znalazłam się tu bo Polityka jest dużą częścią mnie. Każdy może mieć inne poglądy ale używaj argumentów zamiast inwektyw.
 • Basia K-P 2015-09-28 09:17:46
  OKRĘG 39 POZNAŃ I POWIAT POZNAŃSKI
  Lista 7
  miejsce też 7!
  Siedem na Siedem!
  Szczęśliwa SIÓDEMKA!
 • Barbara Kosiak - Przybyła 2015-09-27 23:23:00
  Dlaczego Kukiz?
  Ponieważ pozostałe listy są Partyjne, w których narzuca się sposób myślenia, postępowania oraz na co i jak głosować.

  Czym się zajmuję?
  Zajmuję się prowadzeniem Projektów. Przygotowuję założenia realizacyjne, finansowe jak również kompleksowo oceniam i rozliczam projekty w tym również dofinansowani ze środków publicznych. Przez szereg lat pracowałam w urzędach jak i instytucjach publicznych. Obecnie prowadzę projekty w spółce akcyjnej oraz jestem ekspertem w Urzędzie Marszałkowskim. Miałam przyjemność prowadzić wielowydziałowy projekt realizowany przez Uniwersytet Adama Mickiewicza, którego celem było podnoszeniem kompetencji kadry akademickiej, pracowników jednostek naukowo-badawczych, jednostek administracyjnych oraz absolwentów i studentów. Uczestniczyłam w realizacji dwóch największych i najbardziej innowacyjnych projektach Wielkopolski - „Budowa Wielkopolskiego Centrum Zaawansowanych Technologii” Prof. zw. dr hab. Bogdana Marcińca oraz „Budowa Wielkopolskiej Sieci Szerokopasmowej”- autostrady internetowej.

  A czym się chcę zająć w sejmie?

  Podniesieniem poziomu Edukacji

  Zwiększenie ilości kółek zainteresowań, zajęć wyrównawczych zwłaszcza organizacja zajęć dla dzieci rodziców pracujących. Rozwój bazy oświatowej, doposażenie szkół w nowoczesne, multimedialne pomoce edukacyjne tak, aby było możliwe natychmiastowe wprowadzenie we wszystkich szkołach technologii informacyjno-komunikacyjnych.

  Zmniejszeniem biurokracji w kraju

  Wykorzystanie wszystkich środków unijnych i krajowych do przekształcenia Urzędów w Urząd elektroniczny gdzie osobista wizyta obywatela będzie jego przywilejem, a nie tak jest – obowiązkiem.

  Ochroną zdrowia.

  Zycie ludzkie nie ma ceny, a choroba nie ma czasu!
  Organizacją służby zdrowia powinni zająć się przede wszystkim lekarze, pielęgniarki i farmaceuci, a obowiązkiem Państwa jest zagwarantowanie im na to środków.
 • Mk 2015-09-24 00:03:18
  Pani Barbara doskonale zna się na tym co robi. Zawsze poglebia wiedzę i szybko podejmuje trafne decyzje. Takich ludzi nam potrzeba w polityce, którzy zawsze na problemy patrzą globalnie i błyskawicznie przewidują skutki każdej decyzji, szukają nowych trafnych rozwiązań.
 • Basia K-P 2015-09-20 16:10:19
  Jeszcze się taki nie urodził, co by wszystkim dogodził.
  Pozdrowienia dla przyjaciół, znajomych i TROLLA!!!
 • Kasiorek 2015-09-20 00:44:09
  Znam osobiście i z pełną odpowiedzialnością polecam. Na pewno wprowadzi świeżość i zdroworozsądkowe podejście - głos rozsądku i bardzo dobra organizacja jak na ciężko pracującą matkę przystało.
 • właściciel 2015-09-20 00:10:08
  Do Kierownik Projektu: Spróbuj kolego sam dokończy swoją robotę. Próbowałem przebrnąć przez jeden projekt i gdyby nie jej pomoc musiał bym oddać całą kasę. Szykowała i poprawiała mój projekt przez 48 godzin nono-sto dla jakiś ludków z kontroli, która mnie w firmie czekała i zrobiła to perfekcyjnie. Wyprostowała moje wszystkie niedociągnięcia, a przetrzepali projekt i firmę od deski do deski!! Polecam za kompetencje i nie grzesz człowieku!
 • Lidia 2015-09-19 23:16:21
  Daje radę. Merytorycznie bez zarzutu. Polityka jest brudna ale pownna też dać radę.