REKLAMA


Krzysztof Siekierski - informacje o kandydacie do sejmu To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl

Krzysztof Siekierski Wybory 2015

Głosowanie internautów zakończone.
Wyniki zaktualizowano 23 października.

 • WASZ RANKING W OKRĘGU
   

  50 miejsce 0,34 % poparcia
 • POPULARNOŚĆ NA LIŚCIE
  KOMITETU W OKRĘGU

  7 miejsce 2,39 % poparcia

Ekonomista, praktyk i teoretyk przedsiębiorczości. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu oraz Uniwersytetu Warszawskiego. Ukończył studia podyplomowe z zakresu rachunku kosztów i controllingu, zarządzania finansami, zarządzania dla dyrektorów finansowych, pedagogiki, dla trenerów biznesu (na UE Wrocław, Uniwersytet Warszawski, IBD Business School, WSB).

Zajmuje się finansami przedsiębiorstw i pełnił funkcje menadżerskie w przedsiębiorstwach i bankach (dyrektor, prezes, menadżer). Pracował 9 lat na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu jako pracownik naukowo-dydaktyczny, 5 lat na stanowisku menadżerskim w jednym z banków, kilka lat na stanowiskach kierowniczych w dużych spółkach, prowadził własną działalność gospodarczą, kilka lat współpracował z firmą doradczo-audytorską, prowadził szkolenia biznesowe. Obecnie pracuje w jednostce budżetowej.

Aktywnie działa społecznie uczestnicząc w pracach różnych gremiach przedsiębiorców, przewodniczący Rady Nadzorczej stowarzyszenia, członek szkolnej Rady Rodziców. Jest współzałożycielem i członkiem Stowarzyszenia Ulica Świdnicka we Wrocławiu (w której przewodniczy Radzie Nadzorczej), działa aktywnie w Radzie Rodziców Szkoły Podstawowej.

Pozostaje aktywnym trenerem biznesu. Posiada bogate doświadczenie w zakresie finansów, zarządzania i audytu. Jest autorem publikacji z zakresu rachunkowości, budżetowania i controllingu. Interesuje się informatyką, gospodarką i polityką.

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.

Skomentuj

 • Brak komentarzy.