REKLAMA


Jacek Hołubowski - informacje o kandydacie do sejmu To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl

Jacek Hołubowski Wybory 2015

Głosowanie internautów zakończone.
Wyniki zaktualizowano 23 października.

 • WASZ RANKING W OKRĘGU
   

  11 miejsce 3,07 % poparcia
 • POPULARNOŚĆ NA LIŚCIE
  KOMITETU W OKRĘGU

  4 miejsce 10,12 % poparcia

Gdańszczanin z urodzenia.Wychował się i dorastał na Gdańskiej dzielnicy Orunia. Rzutki i przedsiębiorczy - przekonany, że atuty takie wykorzystać można nie tylko do budowania własnej pozycji w trudnym świecie biznesu (co już mu się w dużym stopniu udało), ale przede wszystkim do twórczego rozwiązywania problemów społeczności, w której się żyje (i tu również może pochwalić się sukcesami - mając przy tym świadomość, że do zrobienia jest wciąż bardzo dużo.

W 2014 roku bezskutecznie kandydował do Rady Miasta Gdańska z listy Waldemara Bartelika.

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.

Skomentuj (88 komentarzy)

 • Jacek Hołubowski 2016-02-15 13:38:15
  Do Tomasz Jaworski : Odpowiem, choć wiem, że to pisał ten popapraniec i nieudacznik, pseudo dziennikarzyna , pijak K. M. Z. A więc mam gdzieś światopogląd taki czy inny, Ruch Kukiza nie ma światopoglądu, jest ruchem Polaków, którzy chcą zmian, poprawy jakości życia, możliwości rozwoju, godnej pracy itp. Sam Paweł Kukiz to wielokrotnie powtarzał, więc daruj sobie te wywody o światopoglądach bo się kompromitujesz
 • ktosik 2015-12-28 00:15:20
  I po wyborach. Pan Hołubowski nie jest poslem i pewnie w tej kadencji juz nie nim zostanie. Nie wiem ile jest prawdy w tym co tu napisane, moge tylko mowic o tym, co sam widzialem i slyszalem. A slyszalem slowa pana Hołubowskiego w Gdyni, gdy dowiedzial sie, ze nie zostal wybrany do pierwszej trojki kandydatow z listy Kukiz'15 (pierwsza wersja list), ktore brzmialy: "Rezygnuję z wszelkich stanowisk i z dzialalnosci w Ruchu Kukiza". Wnioski kazdy moze wyciagnac sam.
 • Tomasz Jaworski 2015-10-23 08:34:16
  Chciałem na pana Hołubowskiego zagłosować bo sympatyzuję z Kukizem i chyba jako jedyny ma pan plakaty w Gdańsku ale po przeczytaniu komentarzy tutaj zrezygnowałem. Pańska osoba nie rysuje sie aż tak różowo jak widzę. Jest pan zwykłym karierowiczem bo na siłę chce się pan przykleić gdzieś. Co ma wspólnego Ruch Palikota w którym pan był z Ruchem Kukiza??? Jak pan trafił do Ruchu Kukiza? Przecież to dwa odmienne światopoglądowo ugrupowania. Jak tak można robić panie Hołubowski?
 • KLIENT 2015-10-16 22:59:35
  Kupiłem od Ciebie koszulkę pod nazwą "KUKIZ ARMY", o paragonie mogłem tylko pomarzyć ...czy to ma być uczciwość,przejrzystość i transparentność z Twojej strony ? Błazenada !!!
 • Kor 2015-10-15 19:44:23
  Do Grzegorz :
  Mowiac o ''sztabie'' Jacka Holubowskiego masz rozumiem na mysli tego lysego miesniaka co pobil byla jedynke na liscie Kukiza w Gdansku. No to faktycznie wielki i silny ma sztab Holubowski bo wiecej przy nim nikogo nie ma :) Jak ktos tez juz zauwazyl - z racji swojego wyksztalcenia rosnie nam nowy lewacki (namaszczony przez Palikota) Nikodem Dyzma :)
 • Maciej wojownik 2015-10-15 17:22:09
  Do Kajetan G.: Zgadzam się to świetny kandydat.
 • Kajetan G. 2015-10-13 16:17:30
  Do Grzegorz : Miałem okazje niedawno rozmawiać osobiście z p. Jackiem na ulicy jak rozdawał ulotki, przysłuchiwałem się również dyskusji z innymi mieszkańcami, niesamowicie szczery, uprzejmy i kompetentny człowiek. Przepraszam panie Jacku bo wcześniej uległem tym pszkwilom na pański temat. Ile trzeba mieć w sobie nienawiści i jak podłym trzeba być żeby tak oczerniać ludzi, podejrzewam że to jeden człowiek bo nigdy się nie podpisał. POWODZENIA PANIE JACKU!!!
 • Grzegorz 2015-10-13 16:06:16
  Do Kor: No to dziwne bo chyba ze wszystkich kandydatów ma najliczniejszy sztab wolentariuszy i sympatyków, a na jego prelekcje przychodziło po kilkadziesiąt osób. Nie przypominam sobie żeby którykolwiek z pozostałych kandydatów w ogóle cokolwiek zorganizował i teraz w kampanii to najlepiej widać, kto jest najbardziej zaangażowany.
 • Edek 2015-10-13 11:46:50
  Do magister: Rośnie nam nowy Nikodem Dyzma !!!