REKLAMA


Agnieszka Dawid - informacje o kandydacie do sejmu To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl

Agnieszka Dawid Wybory 2015

Głosowanie internautów zakończone.
Wyniki zaktualizowano 23 października.

 • WASZ RANKING W OKRĘGU
   

  34 miejsce 0,55 % poparcia
 • POPULARNOŚĆ NA LIŚCIE
  KOMITETU W OKRĘGU

  9 miejsce 2,24 % poparcia

Urodziła się 25 czerwca 1976 r. Wychowała się w atmosferze szacunku dla człowieka i pracy.

W 2000 roku ukończyła studia na Akademii Ekonomicznej im. Oskara Langego we Wrocławiu na kierunku Zarządzanie i Marketing uzyskując tytuł magistra ekonomii.

W tym samym roku wstąpiłam w związek małżeński i przeniosła się do Kluczborka.

Od 2006 związana byłam z bankowością jako kierownik placówki bankowej, następnie z handlem jako kierownik marketu, obecnie pracuje w dziale finansów w dużym przedsiębiorstwie produkcyjnym z branży spożywczej.

Za swój największy sukces uważa stworzoną wspólnie z mężem i dwoma synami kochającą się i szczęśliwą rodzinę.

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.

Skomentuj (2 komentarzy)

 • Agnieszka Dawid 2015-10-26 14:31:01
  Do Słowianin : Moje hasło wyborczy było:
  "Bycie posłem to służba, wielki honor i zaszczyt". Jeśli chodzi o zawód to cały czas pracuję zawodowo i uważam ze coś takiego jak zawód polityk nie istnieje, polityk to funkcja przejściowa i należy o tym zawsze pamiętać !!!! Przepraszam ze tak późno odpisuję ale w ostatnim czasie byłam bardzo zajęta. :) Dziękuję za zainteresowanie moją osobą ;)
 • Słowianin 2015-10-18 14:25:06
  Każdy uczciwy radny, poseł, senator, burmistrz, starosta powinien pełnić funkcję honorowo, dochody czerpać jedynie z własnej działalności gospodarczej. Być posłem to zaszczyt a nie zawód ! A czego oczekuje Pani kandydatka ? Zawód posłanka/poseł ? Czy bedzie Pani Posłanką Polaków czy innych ? Czy doprowadzi Pani do ponoszenia odpowiedzialności karnej przed Narodem Polskim urzędników, sędziów, prokuratorów, lekarzy i posłów ? Mile było by przeczytać odpowiedź.