REKLAMA

Wiemy, jakie plany na emeryturę ma Jarosław Kaczyński

  • Autor: Pulshr.pl
  • 08 czerwca 2016 13:22
Wiemy, jakie plany na emeryturę ma Jarosław Kaczyński Jarosław Kaczyński na obchodach 1050 rocznicy Chrztu Polski. (fot.:twitter.com/pisorgpl)

Jarosław Kaczyński, szef partii Prawo i Sprawiedliwość chciałby na emeryturze mieć własną hodowlę byków i rodeo.

W wywiadzie udzielonym "Super Expressowi" lider partii Prawo i Sprawiedliwość rozmawiał o swoich planach emerytalnych. Mający 67 lat Kaczyński zdradził, że jest wielkim fanem byków.

- Z podziwem oglądam osoby ujeżdżające byki - mówi. - To naprawdę wielka sztuka utrzymać się przez dłuższą chwilę na tak wierzgającym zwierzęciu. Trzeba być do tego bardzo wytrzymałym, mieć sporą siłę i dużo ćwiczyć - dodaje.

Kaczyński nie jest znany z wylewnego opowiadania o swoim życiu prywatnym, a już na pewno nie o osobistych pasjach. Liczy, że gdy aktywna polityka wskaże mu, że jego kariera polityczna dobiegła końca, będzie mógł założyć hodowlę byków i własne rodeo.

- Oglądam transmisje z rodeo późno w nocy. Dopiero o trzeciej kładę się spać. Wcześniej nie potrafię. Mam to w genach po moim ojcu. Patrzę wtedy z podziwem na osoby ujeżdżające byki - opowiada prezes PiS.

Zobacz cały artykuł tutaj.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (2 komentarzy)

  • Andrzej STAWSKI 2016-06-11 19:14:58
    Kur..wa , o Ojcu sobie hu..j nagle przypomniał !!! Skur..wiel pospolity !!!!
  • życzliwy 2016-06-08 18:51:53
    Oczywiście wcześniej będzie musiał (...) na Ukrainę, jak zacznie nimi też tak rządzić jak Janukowicz zajebane pieniądze z FOZZ na Porozumienie Centrum-ochrona limuzyny, nie pomogą!REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA