REKLAMA

Macierewicz: nie ma o czym rozmawiać z Siemoniakiem

 • Autor: TM
 • 17 września 2015 08:37
Macierewicz: nie ma o czym rozmawiać z Siemoniakiem Antoni Macierewicz odpowiedzial, że nie ma o czym dyskutować z Siemoniakiem. Fot. ocdn.eu

Antoni Macierewicz odpowiedział na apel szefa MON Tomasza Siemoniaka do wzięcia udziału w debacie. Stworzono fałszywy obraz PiS Nie ma miejsca na taką debatę - powiedział Macierewicz.

Antoni Macierewicz odpowiedział, że nie ma o czym dyskutować z Siemoniakiem.

Nie ma żadnej decyzji

Nie ma miejsca na taką debatę. Podstawa tej debaty jest fałszywa, ona odwołuje się do spekulacji dziennikarskich. Nie ma żadnej decyzji dotyczącej przyszłych stanowisk - powiedział na antenie TVP Info.

Dodał, że "fałszywa podstawa tworzy fałszywy obraz PiS".

"Nie ma miejsca na taką debatę"

Z panem Siemoniakiem wielokrotnie próbowałem dyskutować na posiedzeniach Rady Obrony Narodowej i zawsze wykorzystywał pana Stefana Niesiołowskiego do ucinania dyskusji, do odbierania głosu, uniemożliwiania rzeczywistej dyskusji. Nie ma miejsca na taką debatę - mówił w programie "Dziś wieczorem" 

Wcześnniej tygodnik "wSieci" poinformował, że skład rządu Beaty Szydło ułożył już Jarosław Kaczyński. Ministrem obrony narodowej miałby zostać Antoni Macierewicz.

Skomentuj (6 komentarzy)

 • scoti 2015-09-18 11:22:55
  Kłania się psychiatra. Nawet nie potrafi sprostować fałszywy obraz . potrafi tylko jak pozytywka powtarzać badania nad katastrofą.
 • anro 2015-09-18 09:13:03
  Człowiek niezrównoważony psychicznie nie może być ministrem obrony. Czy kandydaci na ministrów są badani przez psychiatrę?
 • wowoka 2015-09-18 09:12:51
  jednym słowem wybieramy kota w worku?
  wiadomo co ma dopowiedzenia PSL, wiadomo czego sie mozna spodziewać po PO, wiadomo, chociaz słabo, co to jest Zjednoczona Lewica i Razem. Kukiz związał sie z narodowcami, Petru petryfikuje dawne KLD. Ale w co gra PiS. Bo to partia "ta sam ale nie ta sama"...
 • manager 2015-09-18 08:49:39
  T ten sposób ruska agentura rozłoży polska armię. Tak jak wcześniej rozłożyła slużby specjalne i doprowadziła do utraty sieci informatorów i oślepiła polska armię...
 • tg593 2015-09-18 08:33:50
  Macierewicz ministrem obrony narodowej?! Tak, ale pod warunkiem, że zmieni się nazwę na Ministerstwo Ataku Narodowego.
 • jojo 2015-09-18 08:31:55
  No to trzeba wiać z kraju albo głosować na PO bo idiota idiotą ale idiota mający do dyspozycji armię to już strachREKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA