REKLAMA

Janusz Korwin-Mikke rozpoczyna nową krucjatę

  • Autor: GP
  • 02 czerwca 2016 12:04
Janusz Korwin-Mikke rozpoczyna nową krucjatę Korwin: Wolny człowiek musi mieć prawo do posiadania broni. (fot.:facebook.com/partiakorwin)

• Partia KORWiN sprzeciwia się "Europejskiej Dyrektywie o Broni Palnej".
• Formacja zorganizowała w Parlamencie Europejskim konferencję o prawie do posiadania broni i handlu nią między obywatelami krajów członkowskich.

Partia KORWiN w Parlamencie Europejskim walczy o zmianę projektu rezolucji dotyczącej broni w państwach UE. 1 czerwca Janusz Korwin-Mikke i sympatyzujący z nim przedstawiciele Europejskiej Fundacji Wolności zorganizowali w Parlamencie Europejskim debatę o "Europejskiej Dyrektywie o Broni Palnej".

Konferencja dotycząca dyrektywy o broni w Parlamencie Europejskim, źródło: partiakorwin.pl

W charakterystyczny dla siebie sposób lider formacji KORWiN i europoseł Janusz Korwin-Mikke mówił o dyrektywie:

- Czym się różni niewolnik od wolnego człowieka? Niewolnikowi nie wolno mieć broni. Tylko niewolnik nie może mieć broni, aby móc bronić swój dom i rodzinę. Wolny człowiek musi mieć do tego prawo.

Czytaj: PO szuka kłamstw w audycie PiS o rządach koalicji

W spotkaniu uczestniczyli posłowie z rożnych krajów oraz grup politycznych. Na konferencję zaproszona została komisarz Elżbieta Bieńkowska, jednak z jej strony nie pojawił się przedstawiciel.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA