REKLAMA

Bartłomiej Misiewicz - kolejny młody doradca Macierewicza. Kim jest?

  • Autor: AT
  • 23 grudnia 2015 14:10
Bartłomiej Misiewicz - kolejny młody doradca Macierewicza. Kim jest? Misiewicz jest o pięć lat starszy od pierwszego doradcy Antoniego Macierewicza - Edmunda Jannigera. (fot.twitter.com)

Antoni Macierewicz, szef MON ma nowego doradcę - został nim 25-letni Bartłomiej Misiewicz.

Misiewicz jest tylko o pięć lat starszy od pierwszego doradcy Antoniego Macierewicza - Edmunda Jannigera, o którym było głośno kilka tygodni temu. Janniger zaledwie po kilku tygodniach zakończył swoją błyskotliwą karierę w MON.

Nowy doradca Macierewicza - Misiewicz - pracował m.in. w aptece w Łomiankach. Na swojej stronie internetowej pisze o sobie, że pochodzi z patriotycznej, katolickiej rodziny, która na trwałe zaszczepiła w nim dewizę: „Bóg, Honor, Ojczyzna”. U boku szefa MON zaczął pracować na przełomie lat 2006/2007.

W 2010 r. po katastrofie smoleńskiej postanowił bardziej zaangażować się w życie publiczne w Polsce. Wstąpił do Prawa i Sprawiedliwości, dwa lata później z nominacji Jarosława Kaczyńskiego, prezesa PiS, został członkiem Rady Politycznej partii. W 2011 r. pracował przy zespole pracy państwowej Prawa i Sprawiedliwości, który miał na celu opracowanie programu partii.

W 2012 r. powierzono mu funkcję sekretarza zarządu okręgowego PiS w okręgu piotrkowskim. Dzięki temu poznał każdy zakątek siedmiu powiatów okręgu nr 10: skierniewickiego, rawskiego, opoczyńskiego, tomaszowskiego, piotrkowskiego, bełchatowskiego i radomszczańskiego.

Od 2012 r. ma zaszczyt być pełnomocnikiem powiatowym PiS w powiecie piotrkowskim, natomiast od 2013 do 2014 r. dodatkowo pełnił funkcję pełnomocnika powiatowego PiS w powiecie radomszczańskim. Od 2012 r. do października 2014 r. był koordynatorem ds. struktur wykonawczych PiS.

Na kongresie PiS w Katowicach w 2014 r. został wybrany do władz krajowych partii – Krajowej Komisji Rewizyjnej PiS.

Był szefem Biura Zespołu Parlamentarnego ds. zbadania przyczyn katastrofy smoleńskiej oraz szefem biura zespołu parlamentarnego ds. skutków likwidacji wojskowych służb informacyjnych.

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA