XVI Europejski Kongres Gospodarczy

Transform today, change tomorrow. Transformacja dla przyszłości.

7-9 MAJA 2024 • MIĘDZYNARODOWE CENTRUM KONGRESOWE W KATOWICACH

  • 18 dni
  • 20 godz
  • 40 min
  • 54 sek

Komentarze 4

DODAJ KOMENTARZ
G Gabi 2016-06-07 21:34:47
Opłata pobierana przez inkasentów od licznika e. elektrycznej-dziwne rozwiązanie , dlaczego urzędy skarbowe lub urzędy miasta nie mają pobierać tych opłat, dotyczyć to ma mediów narodowych są instytucje państwowe, które mają dostęp do danych osobowych, dlaczego jacyś inkasenci....? To ma być dobra ustawa a nie bubel.
Zgłoś
AS Andrzej STAWSKI 2016-06-06 15:38:36
Do pisówka: nie tędy droga. Najpierw trzeba płacić realne emerytury i dodatki na dzieci !
Zgłoś
P pisówka 2016-06-02 13:52:51
Nikogo bym nie zwalniała z abonamentu...nie tworzyć tzw. uprawnionych - to jest chore....niesprawiedliwe... Składka powinna być dla wszystkich i jednakowa! - w ten sposób będzie mała....Być może, że gdyby taką składkę narzucić na każdego obywatela: dziecko i starca...to koszt tej opłaty wynosiłby np. 2 zł /rok! -proste i tanie! - tak jak śmieci...do tego przedsiębiorców obciążyć według podwyższonej składki ...i mamy sprawę załatwioną.
Zgłoś
W wróżka 2016-06-02 12:37:52
To jest chore w domu mam tylko komputer płacę za internet, nie interesuje mnie od lat twór telewizja ani radio, dlaczego mam za coś płacić co jest dla mnie miernotą, zakodować wszystkie programy niech płacą Ci których to interesuje!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!