REKLAMA


KOMENTOWANY KANDYDAT

Ryszard Petru


KOMENTARZE

 • acton 2016-08-10 13:33:19
  Do XYZ: Oto wypowiedz typowa dla "elity" PO i Nowoczesnej. Licencjaty porobione w szemranych miejscach, ale resortowe pochodzenie wychodzi na kazdym kroku. Bez wulgaryzmow nie potrafią wypowiedziec jednego zdania.
 • XYZ 2016-08-10 11:21:18
  Pisowskie ścierwo moglibyście zachować swoje żenujące opinie dla siebie, takie komentarze pokazują ze macie gówno zamiast mózgu, mam dla was radę jak będziecie za granicą nie przyznajcie sie ze jesteście Polakami bo to wstyd ze w Polsce żyje takie robactwo jak wy.
 • Tadeusz 2016-06-22 15:34:22
  Petru = kłamca + manipulant + ignorant + szkodnik
  Antypolski ze balcerowiczowskiej (czytaj: żydowskiej) stajni - żeby nie powiedzieć obory.
 • bz..... 2016-06-09 21:12:15
  volksdeutsch
 • benek 2016-05-31 18:30:08
  100 wyciorów na gołe d.....ę . Bóg Honor i Ojczyzna.
 • martin 2016-05-22 20:29:42
  To nie douczony osobnik który chce rządzić Polska , to parch polityczny , arogant bezczelny nic nie prezentujący oprócz chamstwa i arogancji
 • adam marek 2016-05-21 15:54:21
  Petru,dzieciaku,to ty jestes niestabilny psychicznie,edukacyjnie i pies lepiej szczeka jak ty smarku mowisz o POLSCE i JEJ RZADZIE.
 • Andrzej6765 2016-05-20 10:45:02
  Kiedy ten człowiek przestanie brużdzić w kraju, Kłamie na wszystkie tematy, zmyśla niestworzone fakty, buntuje ludzi, czas na działanie służb które są odpowiedzialne za taki stan rzeczy, ze jest w Sejmie to nie znaczy że może dziwaczyć w kraju. Gdzie służy które odpowiadają, za porządek w kraju i na szych ulicach, KOD pod przewodnictwem tego pana wyraźnie dąży do konfliktu społecznego, może by ktoś pokazał temu panu drzwi. Kłamie na forum w Sejmie w swych wypowiedziach, co ten facet robi, chyba sam sobie nie wie co robi źle. PSL pomaga w konflikcie w Sejmie,gadają głupoty Kamysz kłamie boi się kar za likwidację przemysłu przez 8 lat wraz z PO. Czas wyciągnąć konsekwencje za taki stan rzeczy, czas na zdecydowanie o przyszłości Polski przez obecny rząd, który musi podjąć zdecydowane kroki przeciw ludziom działających przeciw Polsce i jego rozwoju.
  Sejm to jedna wielka lipa ze strony PO i PSL, kłamią jak najęci aby tylko gadać, szkalują Polskę i Polaków.
 • Antoni 2016-04-20 12:27:12
  Owca 2 Na Podhalu też szukają barana rogatego do odznaczenia
  Warunkiem jest atakowanie bacy i juhasów rogami zadem i bodzenie Za to baran otrzyma medal od dojnego menadżera
  platformy na cmentarzu.Wskazane jest aby w przyszłości został
  nowoczesnym trykiem w celu rozpłodzenia partii.
 • książę 2016-03-12 23:08:28
  Mości prezydent z podziemia , ogłosił dzisiaj , że złoży wniosek o samorozwiązanie Sejmu , judasz , zdrajca , aparatczyk , kłamca , oszust, dorobkiewicz z naszego majątku narodowego oczywiście nielegalnie , najlepiej niech okrzyknie się królem kraju , tak jak jego nieudaczniczka nazwała Mieszka I królem. Patriotyzm i historia w wydaniu tych prostaków to nauka , nauka i jeszcze raz nauka , hipokryzja i demagogia w ich zachowaniu osiągnęła już mistrzostwo polityczne . a karawana musi jechać dalej , aby takich pajaców wyeliminować z życia publicznego.
 • owca 2016-03-07 09:15:20
  Mają ogłosić przetarg w województwie mazowieckim , na najlepszego barana w stadzie , baca już czeka z niecierpliwością bo wynik jest do przewidzenia , kto wygra przetarg , tak jak za czasów twoich ulubieńców z lat 2007 - 2015. Życzę powodzenia jak baca będzie prowadził oględziny barana najlepszego z postępowania przetargowego. Moc atrakcji i nagród dla turystów.
 • poaeł z hańbą na honorze 2016-02-28 00:03:39
  Witaj milczący na forum liderze opozycji ??? , gdzie wypadłeś jak ostatnia łajza , bo zasłaniali cię manifestujący , czego wyprowadzasz ludzi na ulice , widać z dobrobytu , bo już w mediach okrzyknąłeś się prezydentem albo premierem , a ty jesteś niegodny i haniebny , nie zasługujesz nawet na powiedzenie : " żal mi ciebie ohydny i wstrętny człowieku " . Mam nadzieję , że kto od miecza walczy to mieczem zniknie wreszcie z mediów , lepiej zajmij się swoim stanem zdrowia psychicznego o fizycznego , bo chociaż jesteś facetem w wieku średnim . ale masz jakieś odchylania od normy obyczajowej i społecznej . Tak rozsądny poseł nie zachowuje się. Czas zabrać się za swój stan psychiczny , bo długo nie pociągniesz władco ???
 • cynizm 2016-02-26 13:41:59
  Do Kobalt: to każdy Polak powinien znać historię i ty też , odpowiedz sobie w tym temacie , a jak nie znasz to doucz się , lepiej schowaj emocje i odpowiedz na moje pytania , ale widzę wielkie problemy z dobrą robotą ulubionej nowoczesnej , a może średniowiecznej , targowicy albo innej flustracyjnej i bezwstydnej partii kanapkowej elity dorobkiewiczów z
  pieniędzy podatników. Ty na tym forum najlepiej zorganizuj test z historii Polski , to wtedy będziemy odpowiadać .
 • Kobalt 2016-02-26 10:39:21
  Do cynizm: Zapomniałeś o magnaterii. W schemacie posta powinno być jeszcze coś o magnaterii/ możnowładcach/ hrabiostwie itp.
 • cynizm 2016-02-26 08:49:49
  Do Kobalt: człowieku opamiętaj się , napisz jaką dobrą robotę robią ci aroganccy i butni złodzieje i oszuści , konkretnie , bo z ogólników nic nie wynika , piszesz mizernie . Proszę o merytoryczne szczegóły o jaką dobrą robotę chodzi , wiedza widzę mniej niż zero , to tylko zadymiarze i cwaniacy od chaosu i robienia Polakom wiele złego , a co ciebie obchodzi , kto pisze na tym forum , każdy ma prawo , nie ma cenzury - widać z wpisu , że jesteś za cenzurą to wróć do PRL , odczep się i dalej
  pisz o twoich pupilach cieniutkich w wiedzę merytoryczną i nieuków o dobrej robocie , tylko nie wiadomo jakiej - sprzedawców na kramach , targach i jarmarkach , kabareciarzy , pracowników czyszczących szamba itd. ????