XVI Europejski Kongres Gospodarczy

Transform today, change tomorrow. Transformacja dla przyszłości.

7-9 MAJA 2024 • MIĘDZYNARODOWE CENTRUM KONGRESOWE W KATOWICACH

  • 18 dni
  • 20 godz
  • 40 min
  • 54 sek

Komentarze 9

DODAJ KOMENTARZ
Q qwerty 2015-10-12 15:45:24
Do Pamiętamy!: jakoś nic takiego nie powstało a Ty dałeś się omamić mediom lemingu.. poczytaj i doucz się, dopiero głos zabieraj
Zgłoś
Q Qwerty 2015-10-12 15:44:10
a co takiego się działo jak dwa lata rządził PiS? 3 reformy do tego masa ustaw i projektów, które potem weszły w życie. A kochane lemingi naoglądały się nagonki mediów i szucia TVN-GW. Każde słowo wypowiedziane przez Kaczyńskiego było wyrywane z kontekstu i wyolbrzymiane. Nie mamy wolnych mediów w Polsce, trzebaby całe te układy wyrzucić i zatrudnić ludzi niezwiązanych ze starym układem Służb. Ale to już pewnie nie za mojego życia się uda..
Zgłoś
W Wyborca 2015-10-07 17:25:39
dziękujemy , ale myśmy już widzieli "spokojne" rządy PIS i powtórki nie zdzierżymy
Zgłoś
B belmondo 2015-10-07 13:05:12
Ten pan nie pamięta co wyprawiali przez dwa lata gdy rządzili? Chyba mu już całkiem rozum odjęło.
Zgłoś
S Stanisław 2015-10-07 10:22:34
Chyba w niedługim czasie drugą Grecję!!!
Zgłoś
A2 Adam 222 2015-10-07 10:17:34
Na szczęście nie będziecie mieli większości. Inaczej to Polskę przerobilibyście w kraj totalitarny. A tak będziecie mieli ze dwie przystawki i będziecie musieli się z nimi dogadywać. Tak właśnie wygląda demokracja. Miałem na was głosować, ale już wyrządzacie gospodarce szkodę głupimi obietnicami. W dodatku nie chcę abyście samodzielnie rządzili bo to by było straszne. Dlatego zagłosuję na Kukiza. Trzeba dać szansę nowym.
Zgłoś
P Pamiętamy! 2015-10-07 07:35:15
No to będzie powtórka z rozrywki :) Znów wróci cenzura, a jedynym rządowym radiem będzie Radio Maryja jak wtedy gdy powstawał rząd Samoobrony, Ligi Polskich Rodzin i PIS'u. Pamiętamy!
Zgłoś
M Mariusz 2015-10-07 06:20:31
Taaaa... Jaruś złoży od nowa konstytucję i będzie wszystko jasne...!!!!!
Zgłoś
O olo 2015-10-07 02:29:04
To już wiem czemu te dziewczyny za prezesem się tak śmieją. Ja też ha ha ha już z tytułu.
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!