Komentarze 4

DODAJ KOMENTARZ
V Viki 2016-05-29 17:16:42
POLECAM WSZYSTKIM OBEJRZEĆ !!!! link:..."Jedyna szczera wypowiedź Tuska"
Zgłoś
Ż życie! 2016-05-23 06:51:12
Do TOMEK: Otrzymałem w spadku 1/8 nieruchomości w obrębie gminy Chelm, wczesniej rodzice zakupili powyższą działkę 0,80 arów rolną w 1977roku w 2012 roku w związku z, przyjęciem spadku dostałem również w powyższym obrębie powiatu chełmskiego prezent w postaci udziału w największej w historii powojennej Polski aferze gdzie , grunty do połowy również sąsiednich dziadek zmieniono z oznaczenia "R"rolnych na "B" budowlane, mam podatku do zapłacenia za ruinę leżącą odłogiem i rozpadający się budynek z pustaków żużlowych którego nie mogę użytkować w obrębie Gminy Chełm 17000z złotych podatku co rok z czego nie mam obecnie nic, i jestem na rencie inwalidzkiej, zaś mieszkam w obrębie miasta gdzie zrobiono z nas dziadów!
Zgłoś
T TOMEK 2016-05-23 01:27:54
Do życie!: Wisz co to jest SPADEK !!! Dostajesz ZRUJNOWANY dom po KIMŚ !??? A ja mówię WSZYSTKIM że to TY ZRUJNOWAŁEŚ ten DOM!??? ... Niestety jeszcze UPŁYNIE trochę CZASU zanim to PIS NAPRAWI !!! Nie da się ZROBIĆ wszystkiego Z DNIA na DZIEŃ!!! KULEJE nie tylko NFZ ,GDZIE JAK NIE ZAPŁACISZ to ZAPOMNIJ o jakichkolwiek SPECJALISTYCZNYCH BADANIACH !!! To PO-PSL doprowadziło do TEGO jak ZAPŁACISZ to proszę bardzo WCHODZISZ,a z ubezpieczenia CZEKAJ i CZEKAJ i... w trakcie jeszcze jak CZEKASZ dzwonią do CIEBIE i PRZESUWAJĄ Ci termin twojej KOLEJKI,bo ktoś ZAPŁACIŁ!!!PIS jako OPOZYCJA była temu PRZECIWNA mówiąc że to jest DYSKRYMINOWANIE LUDZI !!! Polecam AUDYT PIS !!! Cały kraj jest w RUINIE,ROZKRADZIONY i ZADŁUŻONY !!! Takie są REALIA po rządach PO-PSL!!!!!!!!!!!
Zgłoś
Ż życie! 2016-05-15 16:42:19
Opieka zdrowotna zeszła za Rządów PiS na margines społeczny, 13.04.2016roku przebyłem operację kręgosłupa szyjnego w 10WSK Bydgoszcz na poziomie C6/C7 poprzez usunięcie dysku i zastąpienie go implantem międzytrzonowym firmy Turmed, w związku z powyższym po 2miesiacach powinienem odbyć konsultację po operacyjną z wynikiem badania MR C w tym problemem iż, w całym województwie Lubelskim szpitale wyczerpały limity prześwietleń Rezonansów Magnetycznych na bieszący rok o niema możliwości prawnej i teoretycznej przeprowadzenia konsultacji neurochirurgicznej w okresie zleconym z uwagi na brak badania MR kręgosłupa szumnego gdzie wystąpiły powikłania! Hańba oszuści, barbarzyńcy PiS!
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!