Komentarze 4

DODAJ KOMENTARZ
M Magda 2016-05-17 00:47:54
Zgadzam się !!! Minister Sienkiewicz w rozmowie z Belką :"Państwo Polskie istnieje teoretycznie!!! Ciekawe co miał na MYŚLI!???...Pozdrawiam
Zgłoś
K komentator 2016-05-12 16:35:28
Będą konkrety - idziemy do sądu. Na razie to Gmyz słynie raczej z eskalowania sensacji i domysłów niż rzetelnej pracy dziennikarskiej. Tak, w Smoleńsku był zamach... A rozmowy w kabinie pilotów są do ostatniego momentu uderzenia w ziemię. Po co robić z siebie idiotę, p. Gmyz? Do kogo pan kieruje te swoje szczucia? Do kucharek i pomocy domowych? Czy do panów spod budki z piwem? Ja tam nie widziałem żadnej miazgi. Będą dowody i zarzuty - proszę bardzo, ale na konfabulacjach nie pracuje żaden poważny dziennikarz. Dobrze, że masz pan miejsce tylko w jakiejś niszy o oglądalności 0,004 %
Zgłoś
W Wojtas 2016-05-12 14:14:32
Mam nadzieję, że za tę zdradę i inne nieprawidłowości odpowiedzą konkretne osoby. Prokuraturo do dzieła!
Zgłoś
D delux 2016-05-12 13:00:11
Brawo Maciarewicz,nareszcie koniec z tą bandą liberałów,która tylko potrafiła nam rozwalać armię ,nie robiąc nic na jej korzyść....
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!