XVI Europejski Kongres Gospodarczy

Transform today, change tomorrow. Transformacja dla przyszłości.

7-9 MAJA 2024 • MIĘDZYNARODOWE CENTRUM KONGRESOWE W KATOWICACH

  • 18 dni
  • 20 godz
  • 40 min
  • 54 sek

Komentarze 4

DODAJ KOMENTARZ
E ekolog 2016-05-08 07:36:52
Do Przemyślida: w głowie jad , nienawiść , człowieku ogarnij emocje i nie obrażaj ludzi niewinnych , ja nie jestem u żadnego koryta PIS , nie mam też żadnego oficera prowadzącego . czasy SB minęły , gdzie ty żyjesz w kosmosie , zejdź na ziemię , bo widzę , że jesteś jeszcze co najmniej 27 lat za murzynami. Halo tu rok 2016 - wreszcie Polska wolna od tych przestępców z PRL , SB i Zomo . ale ty widzę jesteś uwsteczniony. Ja oceniam sytuację społeczną z dala od walki politycznej , prowadzę własną firmę inie dam się wciągnąć w rozgrywki skandalicznych zachowań PO , PSL , KOD i N , jestem wolnym i niezależnym człowiekiem , a ty Polaku jesteś aparatczykiem widzę tych anarchistów i barbarzyńców , co rozgrabili bezkarnie nasz wspólny majątek narodowy. Zamilcz , bo nie masz nic merytorycznego do zaoferowania dla dobra i lepszego życia przeciętnego Polaka. Wstyd i żenada , aby wybrani przez wyborców posłowie tak reprezentowali nas na scenie politycznej , a może oni nadają się tylko do cyrku za klaunów , papugi i inne dziwadztwa magiczne.
Zgłoś
Z Zeghar 2016-05-08 01:12:46
Cóż, tym jednym ruchem organizatorzy Parady Schumana jednoznacznie wpisali się w scenę polityczną i walkę na niej. Brawo za tak wspaniale ud*pioną ideę.
Zgłoś
P Przemyślida 2016-05-08 00:21:23
Do ekolog: Przede wszystkim słychać mlaskanie tych tabunów pisowskiej nierogacizny które bez żadnego obciachu fedrują budżet. A kryształowe powietrze zapewniają wylizusy p. Beci którzy biorą po 33000 PLN miesięcznie za "działania marketingowe" (p. Filip kumpel szkolny p. Beci). Swoją drogą pora zmienić narrację - koryto w tej chwili kojarzy się z PiS. Twój oficer prowadzący olewa robotę. Pora byś na niego doniósł.
Zgłoś
E ekolog 2016-05-07 16:07:31
Obrzydzenie i niesmak , kogo widzę tramwajarkę , " wielce zasłużoną " z dwiema emeryturami , jedna za lata pracy , druga przyznana w drodze wyjątku przez kumpelę Kopacz , a reszta Polaków to margines społeczny , Polska dla kolesiów i kumpli z PO i PSL , więc o to manifestujecie , że przyjdzie na was sprawiedliwość . Wielki cza , aby ta tramwajarka i wszyscy z tej anarchicznej i kanapowej partii zniknęli nam z oczu , bo od razu wokół nas Polaków czujemy zanieczyszczone powietrze jakimś strasznie cuchnącym odorem.
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!