Komentarze 2

DODAJ KOMENTARZ
R radość 2016-05-07 23:07:28
Widać dzisiaj portal pusty od komentarzy płatnych PO.PSL.KOD , N i innych krzyczących , gdzie się podziało to towarzystwo błaznów , czyżby byli zmęczeni , po barbarzyństwie i anarchii , którą urządzili z żenadą i skandalem , a może kłócą się o pieniądze z rozliczenia tej ulicznej szopki. Gratuluję Panie Jarosławie , że nie dał się Pan wpędzić w pułapkę tych ulicznych awanturników. Strategia Pana udzielania odpowiedzi internautom. to pomysł najmądrzejszego i odpowiedzialnego męża stanu . BRAWO , BRAWO BOS !!!!! Towarzystwo opozycji zamarło , wspaniała robota , proszę szybko wprowadzać zapowiadane zmiany . Życzę PANU zdrowia , wytrwałości i powodzenia .
Zgłoś
R równość 2016-05-07 15:19:10
Brawo PANIE JAROSŁAWIE za tą odważną i kompetentną debatę z nami Rodakami w internecie , dostałam wreszcie od Pana wspaniałą odpowiedź na moje pytanie o reformę sądownictwa w Polsce i wreszcie wniesienie kar zawodowych dla sędziów i całej elity z tej korporacji , którzy przez 8 lat prowadzą moją sprawę w sposób skandaliczny i żenujący i że wreszcie staną się normalnymi ludźmi i też będą podlegać prawu jak mówi Konstytucja , iż wszyscy jesteśmy równi wobec prawa. Dziękuję Panu za odpowiedź , bo poprzednicy nie umieli tej sprawy załatwić .
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!