Komentarze 1

DODAJ KOMENTARZ
GW Grażyna Waliczek 2015-10-12 12:49:11
Szanowni Mieszkańcy Ziemi Pszczyńskiej, Ziemi Żywieckiej, Bielska-Białej, powiatu bielskiego oraz Śląska Cieszyńskiego, mam zaszczyt znajdować się na liście Prawa i Sprawiedliwości do Sejmu RP. O MANDAT POSŁA ubiegam się po raz pierwszy. Urodziłam się 07.01.1961 r. w Juszczynie koło Żywca, gdzie mieszkałam do ukończenia studiów. W czasie studiów byłam mieszkanką Bielska-Białej. Po wyjściu za mąż przeprowadziłam się do Żywca, obecnie od 20 lat mieszkam w Goczałkowicach-Zdroju w rodzinnej miejscowości męża wraz z rodziną. Ukończyłam Politechnikę Łódzką z tytułem mgr inż. na kierunku mechanicznej technologii włókna. Posiadam również kwalifikacje pedagogiczne do nauczania nauk matematyczno-przyrodniczych. Jestem matką trójki, dorosłych córek . Rodzinę uważam za fundament dobrego rozwoju i wychowania. Mieszkając w rodzinnej wsi Juszczynie, pracowałam w gospodarstwie rolnym swoich rodziców. Na studiach miałam możliwość pracy w Studenckiej Spółdzielni Pracy „Alma Service”. Po ukończeniu studiów rozpoczęłam pracę w zakładzie przemysłowym „Relana” na stanowisku zastępcy kierownika laboratorium i kontroli jakości. Pracowałam również jako nauczyciel matematyki, fizyki i chemii w szkole podstawowej i gimnazjum. MOJE PRIORYTETY: TO PRIORYTETY PiS A W SZCZEGÓLNOŚCI: -PRAWO RODZICÓW DO DECYDOWANIA O WYCHOWANIU DZIECI. -NIE DLA OBOWIĄZKU SZKOLNEGO DLA SZEŚCIOLATKÓW. -NIE DLA NISZCZĄCYCH IDEOLOGII,UDERZAJĄCYCH W WYCHOWANIE DZIECI I RODZINĘ. -BEZPIECZEŃSTWO ZDROWOTNE POLEK I POLAKÓW. -OBRONA POLSKIEJ ZIEMI I POLSKICH LASÓW PRZED WYPRZEDAŻĄ. -SKRÓCENIE WIEKU EMERYTALNEGO. -ROZWÓJ PRZEMYSŁU I TWORZENIE NOWYCH MIEJSC PRACY.-GODNE PŁACE I EMERYTURY. DLACZEGO WARTO NA MNIE ZAGŁOSOWAĆ ? -POLITYKA jest dla mnie troską o dobro wspólne i wytrwałą pracą na rzecz obywateli. -Bliskie mi są problemy OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH i BEZPIECZEŃSTWA ZDROWOTNEGO; jestem matką córki z zespołem Turnera. -Razem z córką Katarzyną działamy aktywnie w środowisku pro-life, na rzecz PRAWA DO ŻYCIA. -Dzieci to największy skarb dla rodziny i Polski. Mam niemałe doświadczenie życiowe w pokonywaniu problemów związanych z wychowaniem i kształceniem dzieci. -Podczas pracy zawodowej w „Relanie”, angażowałam się w działalność na rzecz NSZZ „Solidarność”, byłam delegatem na zjazd krajowy oraz przewodniczącą Rady Pracowniczej. Nie brakowało mi wrażliwości społecznej i odwagi w obronie tego zakładu przed likwidacją. -Pracowałam w gospodarstwie rolnym swoich rodziców, znam trud polskiego rolnika i wiem, co to miłość do Polskiej Ziemi. -Na wszystkich etapach edukacji moich córek pracowałam w Radach Rodziców. #DAMYRADĘ
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!