XVI Europejski Kongres Gospodarczy

Transform today, change tomorrow. Transformacja dla przyszłości.

7-9 MAJA 2024 • MIĘDZYNARODOWE CENTRUM KONGRESOWE W KATOWICACH

  • 18 dni
  • 20 godz
  • 40 min
  • 54 sek

Komentarze 7

DODAJ KOMENTARZ
S scoti 2015-10-05 19:25:51
Panoptikum . Odkrywcza kobieta. Chyba chemia ją zżera.
Zgłoś
K kibic 2015-10-05 09:59:06
Do chemik: to mnie poducz, ale mam dziwne wrażenie że tak jak brak ci kultury osobistej tak również nie masz pojęcia o zarządzaniu. A jak się kogoś krytykuje to należy wskazać co się nie podoba, co jest niezgodne z prawdą albo podać wskaźniki ekonomiczne. Hejtowanie nie robi na mnie żadnego wrażenia.
Zgłoś
C chemikos 2015-10-05 09:12:15
Dno !!! Czy trzeba być p. Szydło, aby odkrywczo stwierdzić, ż: ..."przemysł chemiczny jedną z priorytetowych gałęzi gospodarki". Tylko takie komunały ta pani potrafi bełkotać !!! Nie usłyszałem natomiast NIGDY, co zrobi i jak zrobi aby nie tylko w tej branży było jeszcze lepiej...
Zgłoś
Z Ziuta 2015-10-05 06:40:31
nie mogę patrzeć na tę babę i słuchać jej męczeńskiego głosu...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś
B bartek 2015-10-04 22:13:29
Dziękujemy Pani B. Szydlo.
Zgłoś
C chemik 2015-10-04 22:08:59
Do kibic: nie masz zielonego pojecia o pracy w chemi siedzisz na tylku udajac ze pracujesz wiec nie zabieraj glosu w temacie ktorego nie ogarniasz pajacu
Zgłoś
K kibic 2015-10-04 18:47:37
Ojejku, jejku...w tej kupie zgliszcz, ruinie i dykcie p.Szydło znalazła perełkę i o dziwo to wstrętne peło tej perełki nie zniszczyło! Zdaje się że nawet zbudowało bardzo silną grupę chemiczną. Po co bajdurzyć głupoty, po co grać nastrojami społecznymi, nie lepiej chociaż raz w spokoju podyskutować merytorycznie z tzw. przeciwnikami politycznymi? Więcej normalności a mniej czarnego PR?
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!