XVI Europejski Kongres Gospodarczy

Transform today, change tomorrow. Transformacja dla przyszłości.

7-9 MAJA 2024 • MIĘDZYNARODOWE CENTRUM KONGRESOWE W KATOWICACH

  • 18 dni
  • 20 godz
  • 40 min
  • 54 sek

Komentarze 4

DODAJ KOMENTARZ
P POLAK 2023-11-12 09:10:59
Do Andzeja Dudy!!! Do Ciebie Jareczku!!! Dobre 10 lat a i wiecej sie o was klucilem glosowalem i teraz wara od koryta bo na Donalda pujde glosowac. Ustawe se zmieniliscie i za ten skok na dzialki RODO okradajac cala polske biednych chlopow i chlopki z dzialek to wara od koryta. Cala Polska z wami pojedzie. Ja mam oddac zeby ktos mial lepiej ukrainca mialem oddac tej cholocie ktura was oszukala. Za pandemie mialem oddac a teraz ogrod mam oddac. Nikt juz Was niewybierze jestescie tacy sami jak Donald . A tego walu za rodo nikt wam nie popusci. Niech zyje Donald Tusk Pis do kibla
Zgłoś
J Jola 2015-10-05 19:19:24
Dlaczego ja mam opłacać operacje ludzi zdrowych na ciele a chorych na umyśle? Od moich podatków wara.
Zgłoś
AN Adam Niewyborny 2015-10-03 00:29:21
Obawiać się powinni ci którzy rozrabiają i przestępcy. Różnego rodzaju mniejszości (w tym i odmieńcy) mają prawo upominać się o swoje sprawy ale nie mogą narzucać - a tym bardziej wymuszać ! - swoich fanaberii na większości. Temat związków homoseksualnych powinien być uregulowany prawnie ale chociażby ze względu na ich specyfikę i ułomność nie powinien stanowić priorytetu. Niestety środowiska homoseksualne próbują zakrzyczeć i zawłaszczyć cały kraj, a na to zgody nie ma.
Zgłoś
H Hoł 2015-10-02 19:31:08
Będzie głosowała za odrzuceniem weta, bo musi zoperować prostatę - a przepisy NFZ nie uwzględniają takiej procedury u kobiet - musi więc wrócić do POprzedniej płci...
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!