REKLAMA

KOMENTOWANY KANDYDAT

Anna Zalewska

KOMENTARZE

• Rodzic 2016-12-03 01:14:52
    Jak pani nie wstyd ? Przepychać po nocy tak ważne przepisy, nieprecyzyjne, często niespójne z innymi pkt., pozostawione bez odpowiedzi. Ta podkomisja trwająca właśnie teraz to kolejna farsa w wydaniu PIS. Na szybko byle zdążyć przed świtem. Co Wy ludzie wyprawiacie ? My którzy mamy dzieci i martwimy się o ich los, ich przyszłość oglądamy Was teraz z zażenowaniem. Pamiętajcie o tym bo my Wam tego nie wybaczymy !
  • szok 2016-11-19 13:10:48
    Kobieta pracowala jako nauczyciel przez 15 lat, drugie tyle jest uwiklana politycznie, probujac podjadac z roznych partyjnych koryt. Ona nie wie co sie dzieje w szkole, bo 15 lat, to dwa pokolenia gimnazjalistow...moja kuzynka, absolwentka gimnazjum robi dziennie na poliechnice 2 kierunki...proponuje by ta kobieta zrobila reforme w PiS, sobie pomoze, nie skrzywdzi dzieci. Precz partyjne lapy od dzieci i szkol, ktore w wiekszosci nie maja nawet sal gimnastycznych, a dzieciaki ucza sie po zapleczach korzystajac z kilkunastoletnich komputerow, ktore uruchamiaja sie 20 minut...to polska edukacja
  • Anestezjolog 2016-11-17 17:59:06
    Do Paweł-Psychiatra:

Tobie natomiast Pawle lekarz już nie pomoże. Jedynym rozwiązaniem są elektrowstrząsy, pokój z gumowymi ścianami i drzwiami bez klamek.
  • PePe 2016-11-15 19:58:48
    Do A.K:
    Obiecuję, że wszyscy będą piękni, młodzi, bogaci, mądrzy, zdrowi przez co szczęśliwi i wiem jak to zrobić.
  • Paweł-Psychiatra 2016-11-15 10:38:53
    Do Sylwia:Pani proponuję odwiedziny u dobrego psychologa by leczyć depresję ,a przede wszystkim frustrację !!! Nie wiem jak z dzieckiem,ale po tym wpisie wnioskuję że dla pani dobra wizyta u specjalisty jest jak najbardziej WSKAZANA i to jak najszybciej!!! Pozdrawiam
  • Sylwia 2016-11-15 09:33:51
    Proponuje Pani Minister odwiedzenie kilku podstawówek i kilku gimnazjów, a może wnuki wysłać do podstawówki państwowej nie prywatnej by się na własnej skórze Pani Minister i jej bliscy przekonali, jak wygląda życie przeciętnego ucznia, który jest poniżany przez rówieśników, nauczyciele nie znajdują rozwiązania, dyrekcja ma to w nosie bo to tylko dzieci. ALE nikt nie wie co to dziecko przeżywa lub na to "gdzieś" w jakim stanie psychicznym znosi 6 lat poniżania zaczynając od kolegów kończąc na nauczycielach. Nie wiem jak to robią w gimnazjach, ale muszą reperować brak wiary w swoje umiejętności uczniów, ratować ich psychiki i robić wszytko by straszne wspomnienia z podstawówki znikły. A może zamiast reformy przyjrzeć się jak pracują państwowe placówki, ile spraw jest zamiatanych pod dywan bo szkoła nie może źle wypaść, ile spraw związanych z mobbingiem w szkole jest nie załatwionych .... takie cuda mogę pisać godzinami, bo to JA nie Pani latała po specjalistach gdy mój 8 latek chciał się zabić bo miał tak ogarniętą wychowawczynię a dyrekcja TAAAAK mu pomagała. Teraz odżył jest w gimnazjum, ale nadal nie ma kolegów i przyjaciół bo się boi, czy tak ma wyglądać życie w podstawówce 8 klasowej? Jaki by został jeszcze 2 lata w tej szkole to nie wiem co by się stało. Pierw myślmy później działajmy, pierw rozmawiajmy z zainteresowanymi później podjemy decyzje.
  • kumpel 2016-11-07 09:30:19
    Jak widać, każdy może być ministrem w tym rządzie. Następny będzie pan Henio spod budki z piwem bo zna prezesa.
  • Magda 2016-11-04 12:07:38
    Odważny nauczyciel: Brawo!
  • A.K 2016-10-31 14:11:55
    Do Zuzanna123: "jak zwykły nauczyciel może być ministrem" - w takim razie kim według Pani powinien być Minister Edukacji Narodowej?
    "trzeba samej iść do szkoły i zaczerpnąć wiadomości" - no właśnie, Pani Minister przez ponad 15 lat pracowała w szkole i tym samym poznała jej realia. To ogromny plus. Zdobyła pogląd na to, co wymaga zmian z perspektywy nauczyciela, oraz ucznia. Dzięki zdobytym w szkole doświadczeniom nie jest (jak zdarzało się dotychczas) jedynie politykiem oderwanym od realnych problemów. Pani Minister potrafi słuchać, słuchać uczniów, nauczycieli, rodziców - każdego. To osoba wrażliwa, inteligentna, energiczna, empatyczna - idealna na to stanowisko.
    Biorąc pod uwagę język jakim napisany jest Pani komentarz wnioskuję, że wynika on nie tyle z realnej, zauważonej przez Panią niekompetencji Pani Minister, co z nienawiści, którą pała Pani w stosunku do partii rządzącej.
  • A.K 2016-10-31 13:54:29
    Wspaniała kobieta, idealna Minister Edukacji Narodowej! Jestem spokojna o przebieg reformy oświaty, jest ona w jak najlepszych rękach. Pani Minister to właściwa osoba na właściwym miejscu. Pozdrawiam :)
  • Kornel 2016-10-30 16:16:51
    Kto Panią wybrał???
  • Wandzia 2016-10-09 19:36:09
    Brawo, Pani Anno !!! Jesteśmy 100% za Pani nową reformą !!! Boli nas jeszcze to, że nie likwiduje się szkół stowarzyszeniowych, gdzie dyrektorzy zrobili sobie prywatne włości, nie oddala się religii ze szkół wraz z nędznymi katechetami (bo religii powinni uczyć księża do tego przygotowani...), i wówczas pozwala się na dowolną interpretację wszelkich praw i obowiązków. Tak jest w szkole w J. powiat nyski
  • PO,-hańba i Wstyd!!! 2016-09-17 13:18:49
    PO degradacji Polskiego Szkolnictwa,Polskie Historii wprowadzani seksu do szkół(dżender)przez PeOwców!!!!!!!!Bardzo mądre i rozsądne DECYZJE przy przywracaniu NORMALNOŚCI w Szkołach!!! Pozdrawiam
  • plik 2016-09-16 15:07:34
    Wiem że większość polityków nie jest zbyt inteligentnych i to co ta pani opowiada to potwierdza . Najgorsze jest jednak to że ci politycy naprawdę myślą że wszyscy Polacy to idioci.
  • IQ 2016-09-10 16:46:12
    żenada, obciach i kupa g........