XVI Europejski Kongres Gospodarczy

Transform today, change tomorrow. Transformacja dla przyszłości.

7-9 MAJA 2024 • MIĘDZYNARODOWE CENTRUM KONGRESOWE W KATOWICACH

  • 18 dni
  • 20 godz
  • 40 min
  • 54 sek

Komentarze 2

DODAJ KOMENTARZ
D dudada 2015-10-04 19:31:25
Ten to ma porównania. Kamienie , górki i kupa , nic konstruktywnego. Mały Napoleon do piaskownicy się tylko nadaje , gdzie może zabierać dzieciakom zabawki.
Zgłoś
BM beata michalek 2015-10-03 04:16:17
Pod gore to ja ide juz ostatnie 26 lat nie chcialabym uzywac tu kolokwializmu gdzie ja to mam moze mniej klotni a wiecej pracymoze mniej opowiadania glodnych kawalkow ja nie wiem wy wszyscy myslicie ze Polacy to jakas banda idiotow zreszta poniekad to racja bo jak sie oglada tv to rzeczywiscie z ludzi robi sie idiotow no coznmusze sie zgodzicn z panem Kaczynskim w wielu kwestiach 8 lat rzadow tych matolow zmusilo mnie do opuszczenia Polski za ktora walczyl moj ojciec szuka sie tematow zastepczych w latach 90 tych aborcja a teraz zmiana plci ja rozumiem wszystko ale zajmowanie sie idiotyzmami to juz wam nie przystoi skrobanki jak byly tak beda homoseksualisci tez zajmijcie sie majatkiem Polski nie dajcie jej rozkrasc lub rozdzielic pomiedzy biednych k.....wa muzulmanow sprowadzcie z powrotem te 2000000 milionyn Polakow zadbajcie o interesy tych ktorzy sa na miejscu i przestancie mydlic ludziom oczy07194
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!