XVI Europejski Kongres Gospodarczy

Transform today, change tomorrow. Transformacja dla przyszłości.

7-9 MAJA 2024 • MIĘDZYNARODOWE CENTRUM KONGRESOWE W KATOWICACH

  • 18 dni
  • 20 godz
  • 40 min
  • 54 sek

Komentarze 4

DODAJ KOMENTARZ
HH Ha Ha 2015-10-02 10:00:34
od stycznia mieliście czas nieudacznicy
Zgłoś
M Moniek 2015-10-01 20:57:58
Panie Gadowski !!! -wstyd mi za pana wstydzi sie za Pana (powino byc z malej .pana) Jastrzębie -plakatów tu nie rozwieszaj bo wynik chyba znasz
Zgłoś
A Adamek 2015-10-01 20:01:13
No cóż, głosowałem na PO od początku jej powstania, myślałem, światli ludzie, nie to co zaściankowy PIS , potrafi odmienić skamieliny komunizmu w jakim do dzisiaj żyje górnictwo. Ale przez ostatnie prawie 20 lat od reformy w której zlikwidowano nierentowne koalnie na koniec lat 90- tych ubiegłego wieku nic się nie zmieniło ! Kopalniami dalej zarządza pokolenie Wyuczone za Komuny. I według jedynie słusznej linii awansu : po pierwsze awansuje się SWOJEGO, a jak takich nie ma to na stanowisko wyznacza się największego lenia i pyskacza, - " bo taki potrafi : op- ć , no i będzie dobrze rządził. Potem "takiego " pcha się dalej , robi zaoczne studia inżynierskie , a nie potrafi podzielić ułamków. I dalej tacy ludzie z pomocą jedynie słusznej klasy, czyli ułożonych związków zawodowych zarządzają firmą . Ktoś zapyta o ekonomię ? Co jaka ekonomia, nieważne, że zdemolowano połowe maszyn, utopiono połowe materiału w błocie, trzeba dać, jak nie dostane, to nie zrobie metrów, albo nie będę fedrował. No i nie nafedruje bo braki i awarie, plan nie zrobiony, ale przychodzi koniec miesiąca ! Hej no i Pany Zwiazkowe wołają, a gdzie premia ? Nasi chlopcy tak zapierniczali szybko z taczkami, że nie zdążyli załadować, ale kase trza zapłacić , " Bo My sie w Ciula nie damy robić " ) cytat Kolorza Patrzmy końca tego cyrku, chyba będzie szybszy niż Związkowcy sobie myślą !
Zgłoś
. ... 2015-10-01 15:10:52
POmaska - skończ już i wstydu oszczędź...
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!