XVI Europejski Kongres Gospodarczy

Transform today, change tomorrow. Transformacja dla przyszłości.

7-9 MAJA 2024 • MIĘDZYNARODOWE CENTRUM KONGRESOWE W KATOWICACH

  • 18 dni
  • 20 godz
  • 40 min
  • 54 sek

Komentarze 6

DODAJ KOMENTARZ
E Ewa 2015-10-07 12:37:48
W końcu ktoś z głową na karku. Brawo .Nowoczesna!
Zgłoś
M MarekS 2015-10-02 22:19:11
Do komentator: Zniesienie przywilejow emerytalnych dla wszystkich nowo wchodzących na rynek pracy od 1.01.2016 jest w programie .Nowoczesnej jednym z podstawowych postulatów.
Zgłoś
J jaco 2015-10-02 19:38:44
Tego nawet nie warto komentować. Skąd wylazł ten Petru? Kto go wyciągnął z kapelusza, bo dlaczego, to wiadomo: Kukiz musi "paść"
Zgłoś
K komentator 2015-10-02 10:51:31
Niestety - to wszystko racja i prawda. Piszę: niestety bo, na pewno, jest to bolesne dla tych wszystkich, którzy liczą, że po wyborach popłynie skądś kasa. A - nie popłynie. A jak popłynie - to za kilka lat zapłacimy za to podwójnie. Jedyne czego mi brakuje w programie i wypowiedzi Petru, ale tego akurat brakuje mi u wszystkich - to zniesienie przywilejów emerytalnych! Nie stać nas na podwyższenie kwoty wolnej od podatku, a stać nas na takie horrendalne przywileje? Coś mi tu nie gra. Domagam się zniesienia przywilejów emerytalnych!!!
Zgłoś
A ab 2015-10-02 10:20:08
Chyba jedyni rozsądni...
Zgłoś
Q qewrtr 2015-10-02 09:36:49
zakamuflowane PO rusza do boju - mogę się założyć o każą ilość pieniędzy że po wyborach połączy się z PO..
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!