XVI Europejski Kongres Gospodarczy

Transform today, change tomorrow. Transformacja dla przyszłości.

7-9 MAJA 2024 • MIĘDZYNARODOWE CENTRUM KONGRESOWE W KATOWICACH

  • 18 dni
  • 20 godz
  • 40 min
  • 54 sek

Komentarze 10

DODAJ KOMENTARZ
PZ Polak z Pabianic 2023-10-16 06:20:56
Znam tego Pana od ponad 25 lat , i mogę śmiało powiedzieć , że : DO POLITYKI , ON NADAJE SIE TAK , JAK WÒŁ DO KARETY , to jest zwykły karierowicz , i ciemniak , nie raz pamietam jak jeżdził swoim Lexusem po Pabianicach , łamał przepisy drogowe , pòźniej "rozbijał" Audi Q5 , na niemieckich tablicach rejestracyjnych , zeby nie zapłacić ani cła , ani podatku . Oszukiwał urzad Skarbowy , jak tylko potyrafił ... i Taki oszust do Polityki się garnie ??? Ludzie .... Gdzie wy macie oczy ???? Jeszcze wiele interesujacych historii , na temat tego Pana moge powiedziec ... znam go osobiscie ... Zwykły oszust i karierowicz ...
Zgłoś
PZ Polak z Pabianic 2023-10-16 06:20:36
Znam tego Pana od ponad 25 lat , i mogę śmiało powiedzieć , że : DO POLITYKI , ON NADAJE SIE TAK , JAK WÒŁ DO KARETY , to jest zwykły karierowicz , i ciemniak , nie raz pamietam jak jeżdził swoim Lexusem po Pabianicach , łamał przepisy drogowe , pòźniej "rozbijał" Audi Q5 , na niemieckich tablicach rejestracyjnych , zeby nie zapłacić ani cła , ani podatku . Oszukiwał urzad Skarbowy , jak tylko potyrafił ... i Taki oszust do Polityki się garnie ??? Ludzie .... Gdzie wy macie oczy ???? Jeszcze wiele interesujacych historii , na temat tego Pana moge powiedziec ... znam go osobiscie ... Zwykły oszust i karierowicz ...
Zgłoś
PZ Polak z Pabianic 2023-10-16 06:18:44
Znam tego Pana od ponad 25 lat , i mogę śmiało powiedzieć , że : DO POLITYKI , ON NADAJE SIE TAK , JAK WÒŁ DO KARETY , to jest zwykły karierowicz , i ciemniak , nie raz pamietam jak jeżdził swoim Lexusem po Pabianicach , łamał przepisy drogowe , pòźniej "rozbijał" Audi Q5 , na niemieckich tablicach rejestracyjnych , zeby nie zapłacić ani cła , ani podatku . Oszukiwał urzad Skarbowy , jak tylko potyrafił ... i Taki oszust do Polityki się garnie ??? Ludzie .... Gdzie wy macie oczy ????
Zgłoś
MZ Maluszek z Pabianic 2015-10-06 20:12:59
Panie Ciebiada kiedy mogę do Pana na warsztat podjechać? Skrzynia w maluchu mi poleciała... Ratuj Pan!
Zgłoś
M Marek 2015-10-04 12:09:56
Ciekawe czemu w jednym czasie u Rzepeckiego wstawiana jest dobra ocena, a u Ciebiady zła. To jest już przesada. Tak obrzydliwa kampanie prowadzić. Wstydź się Rzepecki! A ja jako mieszkaniec Sieradza zagłosuje na Krzysztofa, bo jest rzeczową osobą, w polityce długo już jest i mam do niego szacunek.
Zgłoś
P pabianiczanin 2015-10-04 09:48:01
Jak Krzysztofie matura ? Robi się? Najpierw ukończ technikum a dopiero pchaj się do polityki. Żenada. Popraw ulotke wyborczą bo są błędy w niej
Zgłoś
DZ Dobry znajomy ;) 2015-10-03 16:29:57
Pana Krzysztofa miałem zaszczyt poznać i uważam, że będzie on w czołówce polityków, którzy mają doświadczenie i wiedzą co jest dobre dla narodu, więc będę namawiał znajomych żeby zagłosowali na Pana Krzysztofa Ciebiadę! :)
Zgłoś
AS Agata S. 2015-10-01 23:23:04
Łukasz Rzepecki opluwa doświadczonego polityka i myśli, że to mu pomoże. Wstydź się gnojku! Pan Krzysztof to świetny facet. Doświadczony polityk i wysokiej klasy samorządowiec. Oddaje głos na szacunek i kompetencje!
Zgłoś
M Marcin 2015-10-01 13:13:36
Popieram, świetny facet. Kompetentny i doświadczony samorządowiec.
Zgłoś
A artur 2015-09-29 18:12:12
Ciebiada nie przejdzie, przecież on nawet matury nie ma
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!