XVI Europejski Kongres Gospodarczy

Transform today, change tomorrow. Transformacja dla przyszłości.

7-9 MAJA 2024 • MIĘDZYNARODOWE CENTRUM KONGRESOWE W KATOWICACH

  • 18 dni
  • 20 godz
  • 40 min
  • 54 sek

Komentarze 6

DODAJ KOMENTARZ
S spragniony123 2016-04-21 09:37:55
Do Zeghar: biorą chyba coś nowego ,nie bierz bo sfiksujesz jak ci z PSL
Zgłoś
PZ PSL za kratki ! 2016-04-20 17:52:06
Jarubas czas udać się na leczenie do psychiatry, jeszcze PiS nie sfiksowało oby obnażać się koło takiego marginesu społecznego jakim jest PSL! POZDROWIENIA DLA KOMUSZKÓW SKURWYSYNÓW POD PLASZCZYKIEM PSL(postkomunistyczne skurwysyny ludowe).
Zgłoś
LV Liberum VETO!!!! 2016-04-20 16:52:53
Veto!!! Nie pozwalam posłom PIS, na których głosowałem przechodzić do żadnej innej partii!!! Nie może być tak, że poseł sprzeniewierza oddane na niego głosy i zdradza swoich wyborców!!! Poseł, ponieważ jest wolnym człowiekiem, jak każdy obywatel RP może przejść ale wyłącznie na zieloną trawkę a jego miejsce powinien zając następny kandydat z listy wyborczej PIS, który nie został posłem z powodu tego, że jego miejsce zajął poseł zdrajca!!!!!!!!!!!!! Polacy! Musimy protestować przeciwko takiej hucpie!!! Adwokaci!!! Musicie znaleźć paragraf na takich zdrajców, żeby zdradzeni wyborcy mogli pozwać go do sądu!!! Poseł, który postanowił zmienić partię w czasie kadencji sejmu nie ma prawa być posłem, bo nikt na niego nie głosował, jako na przedstawiciela innej partii, czyli de'facto nie został wybrany!!! Na podstawie czyich głosów chce on dalej pełnić funkcję posła?!!! Wszystko będzie przynajmniej teoretycznie ok., jeśli pokaże on z której listy PSL startował w wyborach i liczbę oddanych przez zwolenników PSL głosów na niego!!!!!!!!
Zgłoś
NP na pewno tak 2016-04-20 16:37:43
Coś niesamowitego, bo jak żyję, nie słyszałem, żeby wygrany przechodził do przegranego. No, ale może to ten urok osobisty Pana Adama...(????)
Zgłoś
1 12345 2016-04-20 16:22:19
Przyśniło mi się raz przejście posłów z PiS do PSL-u. Jaki pięęękny sen!! Ale potem się obudziłem, bo spadłem niestety z łóżka na twardą podłogę. :)))
Zgłoś
Z Zeghar 2016-04-20 16:09:43
Przejście z PiS do PSLu... Nie wiem co tam biorą, ale też chcę.
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!