REKLAMA

KOMENTOWANY KANDYDAT

Jacek Sasin

KOMENTARZE

• zigi 2017-12-08 00:49:26
    Skody ktore wyrzadzila Szydlo na arenie politycznej na swiecie polsce sa nie do odrobienia ona musi za to odpowiedziec
  • slazak 2017-12-08 00:04:16
    Europo powstan z kolan a teraz sama na kolanach moze do brukseli za doradce dla tuska.Brala wszastko na klate Cale gowno walczyla jak lwica.A teraz odstawiona jak smieci.Slask jej to nie wybaczy ona ponizyla slazakow.Ja trzeba surowo ukarac za jej polityke my slazacy jej to nie wybaczymy naj lepiej zeby zostala w warszawie (. Babo slazoki godali idz w pierony )
  • ola 2017-11-26 21:58:54
    W telewizji slysze o w niemczech nie ma rzadu co za bzdura czy rzad jest czy nie to niema znaczenia Problem jest jak na mojej ulicy jest zamkniety piekarz.przeciesz swiatem rzadzi przemys a nie polityka.Przklad w polsce spadl samolot z calym rzadem i co nic polska sie nie zawalila.Politycy sie przeceniaja oni tylko biora pieniadze i mieszaja ludzia w glowach .Politycy sie zmieniaja a polska jest i bedzie panowie
  • stary czlowiek 2017-11-23 00:51:45
    Sprostowanie to niebyl program TAK czy NIE to byl program DOROTA GAWRYLUK DATA22.11 2017
  • stary czlowiek 2017-11-22 22:21:10
    N a poczatki sie cieszylem ze zrobicie porzadek z PO i wiele innych spraw zalatwicie .Ale teraz mam strach wy jestescie albo chorzy i nie obliczalni a lbo jeszcze gorzej chyba pan wie oczym mowie wy polske utopicie w krwi a my chcemy tylko normalnie zyc dlatego bedzie lepiej dla polski jak odejdziecie.
  • Stary czlowiek 2017-11-22 22:08:03
    Panie SASIN ogladalem dzisiaj TAK czy NIE mam jeden wniosek chocbyscie dali 1000 zl czy cokolwiek nie ma znaczenia wyscie sie zagalopowali za daleko czy pan widzial podkoniec programu jak ludzie krecili glowami jak pan z PIS_U powiedzial ze panu profesorowi sie rece trzesa.Jestem zwolennikiem PISU ale za dwa lata macie z glowy.Ludzie Maja dosyc tej aroganci pychy .Forsa to nie wszystko.Mam 60 lat juz widzialem wiele ale taka (Bande jeszcze nie) .
  • ola 2017-11-18 19:46:53
    Ludzie po co ta dyskusja czy pomniki kaczynskiego beda staly na placu zwyciestwa.Pamniki zaakceptowane przez caly narod Stoja caly czas naprzyklad pomnik kosciuszki w krakowie.Z histori wiem ze wszystko co popiera polowe narodu z nika po przyjsciu nowego rzadu .Oni nie beda wieczni.Byli pomniki lenina znikly pomniki armi czerwonej znikaja .Pomniki PIS_U tez znikna.
  • hanys 2017-11-16 23:01:47
    RADZE JAK NAJPREDZEJ Z TAM SKONCZYC CHODZI O SWIETO 11.11 ta sprawe rozdmuchali zydzi izrael czyli rzad USA oni sa niebezpieczni. Ogladam program (warto rozmawiac) tam jeden mowi ze w niemczech sie obchodzi swieto rewolucji pazdziernikowej ale klamca ....ale (...)
  • hanys 2017-11-12 21:38:12
    cytuje PIS amerykanie to idioci, niemcy faszysci, francuzi polglowk,i ,szwedzi naiwni idioci ,i dunczycy nie normalni ludzie macie wy calkiem pod sufitym Wy zaplacicie taka ceny jaka sobie nie umiecie wyobrazic.Europa was zmiecie a ruscy tylko czekaja.
  • maciek 2017-11-05 19:48:37
    Milion dwiescietysiecy zlotych ala Aleppo to 270 tysiecy euro .Maly domek pod monachium kosztuje 700 tysiecy euro .Polacy nie osmieszajcie sie.
  • gabriel 2017-10-20 19:51:36
    Pan kaczynski musi stanac przed trybunalem za podzielenie narodu za bandyctwo w polsce z kraju cywilizowanego stalismy sie bandytami .Samo podpalenie czlowieka , idiota z nozem w stalowej woli dam przyklad moi znajomi byli w polsce zostali pobici zato ze mowili po niemiecku .Panie kaczynski i PIS zaplacicie za to CHANBA CHANBA CHANBA .
  • gabriel 2017-10-19 20:54:05
    Ogladalem TAK czy NIE pana janusza SZEWCZYKA arogancja bez konca to wykonczy PIS czlonkowie pisu Maja gen faszystow jak by bylo im wolno to by zrobili obozy koncentracyjne oni sa bez serca dlatego jak odejda trzeba ich rozliczyc bo sa chorzy i juz nigdy nie przyjda do wladzy Jezeli ktos sie podpali a polityk PIS mowi ze jest przychicznie chory to chyba jest cos z nimi nie tak
  • hanys 2017-10-16 18:52:07
    PIS udawal bogatego potega gospodarcza no to nic dziwnego ze ludzie chca podwyzki . NIE wiem jakich ma cie doradcow ale sa nic wart lawina ruszyla a forsy nie ma to moze sie dla pisu zle skonczyc a jak bedziecie za twardzi to narod sie odwroci.Nie zapominajcie ze robota jest w polsce bo polska ma tania sile robocza
  • tomek 2017-10-11 21:34:49
    Sprawa z lekarzami pokazala ze nie ma pieniedzy to byla tylko Propaganda PIS jest goly ciekawe co bedzie jak sie zepsuje koniuktura w europie
  • ola 2017-10-11 19:36:11
    To jest nie do pomyslenia w niemczech azyland bezrobotny harz 4 moja wiecej jak polski lekarz to jest wstyd albo nie ma kasy