XVI Europejski Kongres Gospodarczy

Transform today, change tomorrow. Transformacja dla przyszłości.

7-9 MAJA 2024 • MIĘDZYNARODOWE CENTRUM KONGRESOWE W KATOWICACH

  • 18 dni
  • 20 godz
  • 40 min
  • 54 sek

Komentarze 8

DODAJ KOMENTARZ
H halibut 2015-10-19 13:45:41
Jak można liczyć, że politycy z PO, PiS się zjednoczą, nie wykłócając się o wyborców, jak z tego, co słyszę- w jednej partii nie działają razem! Taka jednak musi być ta polityka... a w wielkopolsce warto zagłosować nie na partię, ale na osobę- BOŻENA SZYDŁOWSKA. Kobieta, która działa na rzecz kobiet, niepełnosprawnych, prowadzi lokalne akcję!
Zgłoś
R rq3 2015-10-19 13:41:06
Do Gramatura: Cieszę się, że jest ktoś, kto również zagłosuję na Bożenę Szydłowską. Nawet nieistotne jest dla mnie, że jest z PO, nie do końca się zgadzam, że PO wywiązało się z obietnic, ale Szydłowska tak! warto sprawdzić jej stronę...jestem pod wielkim wrażeniem!
Zgłoś
J jola 2015-10-08 15:29:36
Do Gramatura: Ja również głosuję na panią Szydłowską. Ujęła mnie swoim "człowieczeństwem". Jest obeznana w politycznym świadku, a przy tym taka zwyczajna i ludzka.
Zgłoś
J jurand 2015-10-08 12:54:32
Do Swajka: Podpisuję się pod tym rękami i nogami! Pani Szydłowska od lat działa na naszym małym poletku, wkłada w to mnóstwo wysiłku. Jest doskonałym politykiem, a przy tym człowiekiem do rany przyłóż.
Zgłoś
S Swajka 2015-10-07 14:52:45
Do Gramatura: Pamiętam panią Szydłowską z czasów, gdy była Burmistrzem Swarzędza. wiele się wtedy zaczęło zmieniać na lepsze w tym mieście. Pani Szydłowska będąc posłem nie zapomniała o naszym miasteczku i nadal podejmuje inicjatywy w celu poprawy funkcjonowania Swarzędza. Mieszkańcy nadal ją za to bardzo lubią i cenią.
Zgłoś
B boiii 2015-10-02 12:33:36
Do tyszczuk.pl: Uczony z czasów ZSRR , tresowana mucha , na hasło prygaj mucha wykonywała skok . Urywa uczony nogę , wola prygaj , mucha skacze , kolejną piątą nogę urywa , na zawołanie prygaj mucha wykonuje mizerny skok , urywa szóstą nogę , po zawolaniu prygaj mucha nie reaguje - uczony umieszcza wniosek naukowy - po urwaniu ostatniej nogi mucha straciła słuch .
Zgłoś
T tyszczuk.pl 2015-09-30 19:12:06
Zapraszam do mnie na FB - Kndydat Kukiz'15. Sebastian Tyszczuk. Dziś opublikowałem dwie mapy jedną z 2013 roku - wysokość dotacji celowych dla gmin, oraz drugą z 2015 podział głosów za Bronisławem Komorowskim w wyborach na Prezydenta. Zachęcam do zabawy - znajdź różnice :) . naprawdę to wcale nie jest śmieszne, te dwie mapy pokazują jedne - tam gdzie rządzi koalicja PO-PSL - tam pieniądze płyną szerokim strumieniem. Podzielili Polaków i podzielili Polskę na lepszych i gorszych - i wypychają sobie kieszenie.
Zgłoś
G Gramatura 2015-09-30 18:34:09
Pięknie dziękuję pani Premier. Lubię Panią i szanuję, aczkolwiek jako PO macie nieco za uszami. Z tego powodu w nadchodzących wyborach nie będę sugerować się partią, ale konkretną, działającą i skuteczną osobą. Na PO bym nie zagłosowała, natomiast oddam głos pani Szydłowskiej z waszej listy, bo ma niezłe zasługi na swoim koncie.
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!