REKLAMA


KOMENTOWANY KANDYDAT

Stanisław Piotrowicz


KOMENTARZE

 • OskarżycielStanuWojennego 2017-04-18 13:31:03
  Ohydna persona
  Komuna wciąż żyje póki on nie skona.
 • Kaczorowski 2017-03-29 18:44:58
  CZOŁEM TOWARZYSZU JAK KOMUNA WRÓCI TO RAZEM Z K PORZEDZIM POZDRAWIAM JESZCZE KOMUNA NIE ZGINEŁA PUŁKI TY ŻYJEZ
 • Towarzysz Przewodniczący 2017-03-29 15:10:54
  Prawdziwa twarz PIS.
 • Komuna u władzy 2017-02-27 13:05:22
  Gdyby krajem rządziły kapibary, zostałby jedną z nich.
 • fryzjer - nienawidze wszy 2017-02-12 17:56:47
  Zdjęcie to emanacja towarzysza szmaciaka, którym to się faktycznie okazał, no taki to zbieg okoliczności, że czerwona gnida okazała się czerwona bolszewicka wszą.
 • Czerwony Prokurator 2017-02-10 08:56:33
  W każdym normalnym kraju gość z taką przeszłością mógłby być co najwyżej babcią klozetową, gdyby się nad nim ktoś zlitował i zatrudnił. Hańba!!!
 • TOMEK 2017-02-09 21:30:14
  KOMISJA SPRAWIEDLIWOŚCI niech publicznie wyjaśni postępowania prowadzone w sprawie nielegalnych podsłuchów Żandarmerii Wojskowej wobec kadry 16 batalionu dowodzenia w Elblągu i odpowiedzą na pytania: Dlaczego prokurator Mackiewicz umorzył postępowanie wobec ppor. NS z 16 bdow ,mimo że nikt na tego oficera nie doniósł i nikt nie wnosił o jego ściganie Dlaczego nie zabezpieczono urządzeń podsłuchowych wskazanych przez pokrzywdzonego. Dlaczego umorzono sprawy bez zapoznania się z materiałami operacyjnymi ŻW w Elblągu i ich nie zabezpieczono Dlaczego prokurator TOMASZ MACKIEWICZ z Wojskowej Prokuratury Garnizonowej w Elbląg zataił dane chor. Grzegorza. K. z ŻW i dlaczego nie poniósł za ten czyn konsekwencji. Dlaczego szef prokuratury garnizonowej w Elblągu JAROSŁAW ŻELAZEK po otrzymaniu ponownego wniosku o wszczęcie postępowania w sprawie nielegalnych podsłuchów w 2008r nie wykonał czynności sprawdzających . Dlaczego prokurator Karol Kopczyk mimo iż potwierdził w aktach sprawy fakt zatajenia informacji przez Mackiewicza nie postawił mu zarzutów Dlaczego tylko pokrzywdzony był przesłuchiwany, żandarmi byli tylko rozpytani bez pouczenia o karalności składania fałszywych zeznań Czy istnieje związek między pierwszym doniesieniem z lipca 2007w sprawie nielegalnie stosowanym podsłuchem , a wypowiedzeniem złożonym przez chor. Grzegorza K w lipcu 2007r A MACIEREWICZ lub Komendant Żandarmerii niech ujawni i poda do publicznej wiadomości zakres i wyniki kontroli przeprowadzonej dn.31.01.2008r w oddziale elbląskim ŻW dotyczącej nielegalnego stosowania podsłuchów. Dlaczego pokrzywdzony nie otrzymał informacji mimo upływu 8 lat na temat zakresu i wyników kontroli. Dlaczego Komendant Żandarmerii woli pisac bezskuteczne doniesienia do prokuratury rejonowej w sprawie znieważania funkcjonariuszy żandarmerii zamiast publicznie odpowiedzieć na pytania.
  KADRA WOJSKA POLSKIEGO GARNIZONU ELBLĄG
 • martin 2017-01-16 15:28:41
  więcej w nim prawości jak w tych peowcach co łażą po sejmie , ci to dopiero kanalie , sprzedawczyki , zdrajcy , aferzyści , skorumpowana sitwa która zdradziła obywateli dla swych interesów prywatnych i partyjniactwa swego .
 • IQ 2016-12-31 15:52:28
  Jedna z największych prelowskich swołoczy w sejmie RP, bydle i ostatnia świnia, z takimi to tylko jedna droga ....
 • obywatele RP 2016-12-31 14:07:56
  HAŃBA! Jak może komunistyczny prokurator udawać prawego" i zasiadać w Komisji Praw Człowieka??? Jaki jełop go do niej przyjął?? Jak im nie wstyd? Sejm osiągnął dno.
 • Basia 2016-12-20 21:13:43
  Człowieku,nie wstyd ci? Potrafisz jaszcze patrzeć w lustro?
 • SAS 2016-12-19 20:41:08
  Do czegoś co się zowie Noe:, ty niechybnie musiałeś mieć indywidualny tok ewolucji razem z pawianami, bo inaczej być nie może, i dlatego należysz do lepszego sortu, tylko lepiej oddaj brzytwę i zabierz innym tobie podobnym.
 • Wykładowca 2016-12-19 10:15:33
  Do Noe:
  Standardy twojej demokracji to:
  - Niedopuszczanie posłów opozycji do głosu i wykluczanie ich z obrad (w tym możliwości głosowania!) a byle powodu.
  - Bezprawne przejmowanie i blokowanie pracy Trybunału Konstytucyjnego.
  - Planowane ograniczenia w prawach do manifestacji.
  - Ograniczanie środkom masowego przekazu dostępu do parlamentarzystów i obrad sejmu.
  - Zbieranie emerytur policjantom i żołnierzom którzy przesłużyli 1 dzień w MO lub służbach specjalnych a resztę życia w policji lub wojsku (Ubeków nie bronię, niech żrą suchy chleb i popijają wodą z kranu).
  - Zupełny brak konsultacji społecznych w jakichkolwiek sprawach, które tak obiecywali.
  - Zawłaszczanie wszystkich sfer władzy: służby specjalnyce(we wszystkich wcześniejszych rządach, kontrola była rotacyjna), wojska (nielubiani oficerowie sami odchodzą z wojaka w dużych ilościach), Telewizja Rządowa (dawniej była publiczna), Trybunał Konstytucyjny, spółki skarbu państwa. Zostały jeszcze sądy ale już niedługo bo Duda bez podania przyczyn odmówił mianowania wybranych sędziów a Ziobro walczy z tymi których nie lubi i samorządy.
  Jeżeli walczenie z takim bezprawiem nazywasz łamaniem standardów, to trzeba je bezwzględnie łamać.
  Co do PE i KE, do tej pory były już 3 sesje (w ciągu roku rządów!) w sprawie łamania standardów praworządności przez PIS i ani jednego za czasów PO. Bardzo niesprawiedliwa ta Europa :-).
  Olej to 500+ za które dałeś się przekupić i stań po stronie tych którym zależy na Ojczyźnie a nie na kasie i wcześniejszym wieku emerytalnym.
 • Noe 2016-12-18 15:17:42
  Proszę zrobić prządek z tymi Awanturnikami którzy robią Cyrk z Sejmu!!! Z drugiej strony skąd oni mieli kartki z hasłami ,chorągiewki itd. jak również zapowiedział to europoseł PO Lewandowski:-"Parlament Europejski patrzy na Aleppo, a powinien patrzeć na ulice Warszawy" Miał na myśli te PROWOKACJE ,gdzie KODziarze z PONowoczesnej mają być AKTYWNI :- wyzywać,hałasować, zaczepiać, prowokować-SPRAWIĆ WRAŻENIE WIELKICH ZAMIESZEK w POLSCE i ŁAMANIE DEMOKRACJI i pokazać to UE!???? Dziwne to zamieszki ,gdzie udział bierze tylko opozycja PO-N!!!!.Dobrze że choć Policja ochrania i zabezpiecza przed DEWASTOWANIEM MIENIA!!!. Wszystko wskazuje na zaplanowane działanie o czym mówi Lewandowski!???... PiS musi zebrać cały materiał i zgłosić do PE o Notoryczne Nadużywanie Prawa i łamanie Wszelkich Standardów Demokracji w Polsce przez PONowoczesną!!!!!!!!!
 • John 2016-12-17 19:45:13
  Tak wyglądają :morale, etos, poglądy etc.etc w partii która jakimś chichotem losu nazwała się prawo i sp... i o zgrozo mieni się być partia prawicową, a jest na wskroś komunistyczną partia z komunistycznymi komisarzami, ot doczekałem się, a 35 lat temu narażałem swoje gardło na "bramie "strajkowej