REKLAMA


KOMENTOWANY KANDYDAT

Stanisław Piotrowicz


KOMENTARZE

 • Żenada 2017-05-17 12:06:02
  Wygląda na to że zrobi wszystko żeby znaleźć się u władzy. Nie cofnął się przed bycia prokuratorem w opresyjnym, komunistycznym reżimie, wstąpił do PZPR a później został członkiem egzekutywy. OSKARŻAŁ W STANIE WOJENNYM. Po zmianie ustroju stał się innym człowiekiem. Nie wzdragał się przed obroną księdza pedofila. Został niezwykle religijny. Zapisał się do PIS. Co zrobi jutro? Pewnie to zależy od tego co się jutro stanie. Żenada że jakakolwiek organizacja zdecydowała się go przyjąć. Powinien być wykluczony z życia społecznego i dostawać najniższą emeryturę jak UBecy od których moim zdaniem nie jest lepszy.
 • Nieaktywny aktywista 2017-05-15 12:26:03
  Do Egon:
  Popatrz sobie na ministrów i prezesów z PIS. Rodzina i znajomi Szyszki, Kurskiego, Ziobry poznajdowali się na dobrze płatnych stanowiskach w firmach państwowych lub zależnych od państwa. A wycinka lasów a zakup bez przetargu samolotów dla Vipów a dopuszczenie do wpływania na przetarg na helikoptery, gościa który wcześniej pracował w Boeingu a te coraz to nowe pomysły na drogie chociaż niekoniecznie ekonomicznie korzystne dla państwa inwestycje (żeglowność Odry, Centralny port morski, centralny port lotniczy, przekop mierzei, itd). Czy wymyślił to PO? Kto na tym zarobi? Co do partyjniactwa, to nie ma większego niż PIS. Czysta komuna z pierwszym sekretarzem.
 • Egon 2017-05-12 14:39:26
  Więcej w nim prawości jak w tych peowcach co łażą po sejmie , ci to dopiero kanalie , sprzedawczyki , zdrajcy , aferzyści , skorumpowana sitwa która zdradziła obywateli dla swych interesów prywatnych i partyjniactwa swego .
 • PISoralność 2017-05-12 13:00:47
  Obecność tego osobnika na eksponowanych stanowiskach PIS mówi wszystko o partii, która chciałaby aby ją uważano za ostoję moralności.
 • prawda jest okrutna! 2017-05-05 23:27:06
  Przy dwóch promilach alkoholu we krwi trzeźwiej myślałem dodając kolejne wpisy, jak Rząd który stracił prawo moralne i etyczne do dalszego funkcjonowania w sferze publicznej . Nie dorównujecie do piąta Platformie Obywatelskiej pod każdym względem.
 • wstyd mi za Was złodziej 2017-05-05 11:28:38
  Do Marek.S: Należy dodać iż w powyższym czasie mówili iż Beata Mazurek z PiS pełniła funkcję w radzie powiatu Starostwa Powiatowego, posiada większą wiedzę od Zbigniewa Ziobry w przedmiocie fuszerstw map w zasobach Powiatowego Ośrodka Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej. Brawo 😤 PiS !
 • wstyd mi za Was złodzieje 2017-05-05 11:26:58
  Do Marek.S: Należy dodać iż w powyższym czasie mówili iż Beata Mazurek z PiS pełniała funkcję w radzie powiatu Starostwa Powiatowego, posiada większą wiedzę od Zbigniewa Ziobry w przedmiocie fuszerstw map w zasobach Powiatowego Ośrodka Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej. Brawo 😤 PiS !
 • wstyd mi za Was złodzieje 2017-05-05 11:24:26
  Do Marek.S: Należy dodać iż w powyższym czasie mówili iż Beara Mazurek z PiS promila funkcję w radzie powiatu Starostwa Powiatowego, posiada większą wiedzę od Zbigniewa Ziobry w przedmiocie fuszerstw map w zasobach Powiatowego Ośrodka Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej. Brawo 😤 PiS !
 • Marek.S 2017-05-05 10:24:04
  Największa w historii powojennej Polski afera gruntowa, gdzie z Urzędu zostały zmienione dotychczasowe użytki rolne gruntów wszystkich klas na cele nierolnicze „B” mieszkalne, została zapoczątkowana w woj. lubelskim dla obrębu Miasta Chełma przez Prezydent Agatę Fisz z ugrupowania Sojuszu Lewicy Demokratycznej od 2005roku , przy końcu ulicy Jagielońskiej przed tzw. Dawną Fabryką Domów jadąc po prawej stronie mieściły się olbrzymie gospodarstwa rolne liczone w hektarach przez które biegła linia kolejowa do składnicy wojskowej przy ulicy Hrubieszowskiej, którą w danych okolicznościach celem zatuszowania przestępstw zlikwidowano, powyższe grunty podzielono na mniejsze działki wykonując drogi dojazdowe na mapach, na chwilę obecną powstało olbrzymie osiedle mieszkalne na gruntach które nigdy nie zostały wyłączone z produkcji rolnej, tym samym nie wpłynęły do budżetu należne środki finansowe związane za ich wyłączenie na cele nierolnicze. Wetowana ustawa przygotowana przez komisję Przyjazne Państwo Janusza Palikota o ochronie gruntów rolnych i leśnych obawy świętej pamięci Prezydenta Lecha Kaczyńskiego w przedmiotowej ustawie były proroctwem zguby dla Naszego kraju lecz i końcem praworządności w Polsce . Niespójny system planowania przestrzennego doprowadził do dewastacji przyrody, między innymi drzewostanów cennych fragmentów krajobrazowych co przekłada się na niską jakość środowiska(dwutlenek węgla , trujemy się wzajemnie). Ciąg dalszy ustaw dopasowywalnych pod największą w historii aferę gruntową wszyscy znamy. Ubaw z Was nieudaczniki mam że aż brzuch ze śmiech boli.
 • Marek.S 2017-05-05 10:12:22
  Witam z oczekiwaniem czekamy na przywrócenie ładu prawnego w Polsce, największa w historii powojennej Polski afera gruntowa, gdzie z Urzędu zostały zmienione dotychczasowe użytki rolne gruntów wszystkich klas na cele nierolnicze „B” mieszkalne, została zapoczątkowana w woj. lubelskim dla obrębu Miast Chełma przez Prezydent Agatę Fisz z ugrupowania Sojuszu Lewicy Demo0kratycznej od 2005roku , przy końcu ulicy Jagielońskiej przed tzw. Dawną Fabryką Domów jadąc po prawej stronie mieściły się olbrzymie gospodarstwa rolne liczone w hektarach przez które biegła linia kolejowa biegnąca do składnicy wojskowej przy ulicy Hrubieszowskiej, którą w danych okolicznościach celem zatuszowania przestępstw zlikwidowano, powyższe grunty podzielono na mniejsze działki wykonując drogi dojazdowe na mapach, na chwilę obecną powstało olbrzymie osiedle mieszkalne na gruntach które nigdy nie zostały wyłączone z produkcji rolnej, tym samym nie wpłynęły do budżetu należne środki finansowe związane za ich wyłączenie na cele nierolnicze. Wetowana ustawa przygotowana przez komisję Przyjazne Państwo Janusza Palikota o ochronie gruntów rolnych i leśnych obawy świętej pamięci Prezydenta Lecha Kaczyńskiego w przedmiotowej ustawie były proroctwem zguby dla Naszego kraju lecz i końcem praworządności w Polsce . Niespójny system planowania przestrzennego doprowadził do dewastacji przyrody, między innymi drzewostanów cennych fragmentów krajobrazowych co przekłada się na niską jakość środowiska(dwutlenek węgla , trujemy się wzajemnie). Ciąg dalszy ustaw dopasowywalnych pod największą w historii aferę gruntową wszyscy znamy.
 • Marek.S 2017-05-05 10:09:22
  Witam z oczekiwanie czekamy na przywrócenie ładu prawnego w Polsce, największa w historii powojennej Polski afera gruntowa, gdzie z Urzędu zostały zmienione dotychczasowe użytki rolne gruntów wszystkich klas na cele nierolnicze „B” mieszkalne, została zapoczątkowana w woj. lubelskim dla obrębu Miast Chełma przez Prezydent Agatę Fisz z ugrupowania Sojuszu Lewicy Demokratycznej od 2005roku , przy końcu ulicy Jagielońskiej przed tzw. Dawną Fabryką Domów jadąc po prawej stronie mieściły się olbrzymie gospodarstwa rolne liczone w hektarach przez które biegła linia kolejowa do składnicy wojskowej przy ulicy Hrubieszowskiej, którą w danych okolicznościach celem zatuszowania przestępstw zlikwidowano, powyższe grunty podzielono na mniejsze działki wykonując drogi dojazdowe na mapach, na chwilę obecną powstało olbrzymie osiedle mieszkalne na gruntach które nigdy nie zostały wyłączone z produkcji rolnej, tym samym nie wpłynęły do budżetu należne środki finansowe związane z ich wyłączeniem na cele nierolnicze. Wetowana ustawa przygotowana przez komisję Przyjazne Państwo Janusza Palikota o ochronie gruntów rolnych i leśnych obawy świętej pamięci Prezydenta Lecha Kaczyńskiego w przedmiotowej ustawie były proroctwem zguby dla Naszego kraju lecz i końcem praworządności w Polsce . Niespójny system planowania przestrzennego doprowadził do dewastacji przyrody, między innymi drzewostanów cennych fragmentów krajobrazowych co przekłada się na niską jakość środowiska(dwutlenek węgla , trujemy się wzajemnie). Ciąg dalszy ustaw dopasowywalnych pod największą w historii aferę gruntową wszyscy znamy
 • Marek.S 2017-05-05 10:00:40
  Witam z oczekiwanie czekamy na przywrócenie ładu prawnego w Polsce, największa w historii powojennej Polski afera gruntowa, gdzie z Urzędu zostały zmienione dotychczasowe użytki rolne gruntów wszystkich klas na cele nierolnicze „B” mieszkalne, została zapoczątkowana w woj.lubelskim dla obrębu Miast Chełma przez Prezydent Agatę Fisz z ugrupowania Sojuszu Lewicy Demo0kratycznej od 2005roku , przy końcu ulicy Jagielońskiej przed tzw. Dawną Fabryką Domów jadąc parowej stronie mieściły się olbrzymie gospodarstwa rolne liczone w hektarach przez które biegła linia kolejowa do składnicy wojskowej przy ulicy Hrubieszowskiej którą w danych okolicznościach celem zatuszowania przestępstw zlikwidowano, powyższe grunty podzielono na mniejsze działki wykonując drogi dojazdowe na mapach, na chwilę obecną postało olbrzymie osiedle mieszkalne na gruntach które nigdy nie zostały wyłączone z produkcji rolnej tym samym nie wpłynęły do budżetu należne środki finansowe związane z ich wyłączenie na cele nierolnicze. Wetowana ustawa przygotowana przez komisję Przyjazne Państwo Janusza Palikota o ochronie gruntów rolnych i leśnych obawy świętej pamięci Prezydenta Lecha Kaczyńskiego w przedmiotowej ustawie nie tyko były proroctwem zguby dla Naszego kraju lecz i końcem praworządności w Polsce . Niespójny system planowania przestrzennego doprowadził do dewastacji przyrody, między innymi drzewostanów cennych fragmentów krajobrazowych co przekłada się na niską jakość środowiska(dwutlenek węgla , trujemy się wzajemnie). Ciąg dalszy ustaw dopasowywalnych pod największą w historii aferę gruntową wszyscy znamy.
 • Towarzysz PISowiec 2017-05-05 09:23:56
  Oskarżał w stanie wojennym. Był członkiem egzekutywy PZPR.
  Żadna inna partia nie ma w swoich szeregach tak skompromitowanego i wstrętnego typa. PIS nie tylko że go przejął to jeszcze zrobił posłem i postawił na eksponowanym stanowisku. Komuch jest przewodniczącym komisji sprawiedliwości i (uwaga, bardzo śmieszne!!!) PRAW CZŁOWIEKA.
 • polityk prawicowy 2017-05-02 21:08:55
  Witam, miałem racje, będzie Pan nowym Prokuratorem Generalnym i Ministrem Sprawiedliwości, morze oświecimy z prawa społeczeństwo w przedmiocie największej w historii powojennej Polski aferze, którą na obecną chwile morze ujawnić tylko jedna osoba.
 • OskarżycielStanuWojennego 2017-04-18 13:31:03
  Ohydna persona
  Komuna wciąż żyje póki on nie skona.