Komentarze 25

DODAJ KOMENTARZ
K Kornel 2020-11-29 05:28:40
Właściwy człowiekna właściwym miejscu.Typowy i godny przedstawiciel PiS`uaru
Zgłoś
LD Leczę debili 2018-06-09 19:27:53
Debil, debil, debil i debil, tylko te wyrazy pasują do tego debila !!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś
KP kocham pięte ( inaczej) 2018-06-05 19:25:42
Intelektualnie i kulturowo , to poziom towarzysza szmaciaka z PRL-u, a tak normalnie po ludzku, to zwykłe bydle i kiepski cwaniaczek, obliczony na cwaniakowanie na poziomie swoich wyborców, szkoda , ze miał ich tak duzo, bo to tez świadczy o poziomie polskiej populacji.
Zgłoś
I iowerjo 2018-06-05 15:58:25
Naiwniak który nie potrafił prowadzić swoich spraw po cichu jak reszta jego kumpli. Oczywiście że wina Tuska.
Zgłoś
E Eugeniusz 2018-06-03 20:51:14
Do zet: Nie przejmuj się Przyjacielu: nie ma w R.P. Posłów określonej "ziemi", Regionu, czy też Miasta. Są partyjni "żołnierze", którzy zawierają układ z Boss-em swojej armady i idą z Nim na "śmierć i życie", lub jak Kto woli na "kasę, kasę i kasę". Wydymali Nas kolejnymi zmianami Ordynacji Wyborczej, a największą przebiegłością wykazał się PiS, wprowadzając swego czasu tzw. łączenie list. To był krok milowy do umocowania osobowościowych Miernot, na najwyższych stanowiskach, nie omijając państwowych. Potem już było tylko gorzej... Biedna faktycznie Twoja Ziemia Cieszyńska, nie tylko Panem Posłem o którym mówimy, a to przecież historyczne zaranie organizacji państwowo-samorządowej w postaci Rady Księstwa. Dziś nie do pomyślenia, aby Katolik z Lutrem się dogadali. Ba, nawet po ludzku nie "pogadają" po czystkach jakie KK Wam urządził w ostatnich wyborach. A Ziemia Cieszyńska? Faktycznie, kiedyś byłem i widziałem: przepiękna. Ale jeden Jaromir N. nie jest wstanie przekonać ludzi pogranicza do myślenia i współpracy, kosztem powszechnego "tumiwisizmu". No to macie/mamy "referentów skok"
Zgłoś
RP różowa pantera 2018-06-02 15:38:28
Szacun za to że nie kasuje tych negatywnych postów mam nadzieję że prezes go nie wyrzuci bo to źródło nieustannej radości i ostatnia nadzieja białego człowieka na coś śmiesznego w polityce
Zgłoś
OT Obrzydliwy typ 2018-06-01 21:43:59
Złodziej i tyle. Czy trzeba coś jeszcze?
Zgłoś
Z zet 2018-05-30 18:53:36
Najbardziej mi przeszkadza, że to (p)oseł mojej Ziemi Cieszyńskiej!
Zgłoś
WC wyrwać chwasta 2018-05-29 08:00:49
podobno uwiódł kobiete obiecankami o posadzie w Orlenie, kobieta wykorzystana przez troglodyte i wyjatkowo obrzydliwego bydlaka. Wypadałoby powiedziec tej kobiecie , czy z każdym dla pieniędzy idzie do łóżka, ale zeby z takim dnem i zerem to az niemozliwe do zrozumienia !!!
Zgłoś
PZ Polak z honorem 2018-05-10 21:11:03
eee, to tylko najzwyklejszy cymbał i wsiowy głupek, ale jest tez lichym kanciarzem i przygłupim cwaniakiem, ogólnie totalne zero, jak onegdaj towarzysz szmaciak !!! leje na niego , jak na płot !!!
Zgłoś
F Fan 2018-05-08 03:07:01
To typ, który wzbudza obrzydzenie!!! A jego wypowiedzi są skandaliczne!!! No i wyraz twarzy, który jest potwierdzeniem tezy , że myślenie boli.....i to bardzo!!!
Zgłoś
K Krynicki 2017-06-28 22:38:27
on skończył moją uczelnie, Nie. nie, to nie może być prawda. przecież ten nikt co najwyżej może pasać trzody jakiemuś panu.
Zgłoś
AP Archeolog Politolog 2017-06-13 16:04:14
Troglodyta w garniturze to dalej troglodyta.
Zgłoś
M Maria 2017-06-13 00:13:47
Czasami patrzę na niektórych ludzi i myślę "Naprawdę? To jest ten plemnik, który wygrał?"
Zgłoś
S STUDENT 2017-04-18 14:21:39
Człowiek bez żadnych ludzkich zasad Działacz od samego urodzenia Kto takiego matoła wybral Wybierano miejsze zło a wybrano piekło pod szyldem Rydzyka
Zgłoś
ZD złodzieju, do kryminału! 2017-04-15 21:26:13
Złodziej w Sejmie, i to taki, który tym się publicznie chwali. To jest naganne. Jak ktoś przy zdrowych zmysłach mógł na niego oddać swój głos??? Do tego dochodzi katolickie oszołomstwo. Obrzydliwa mieszanka.
Zgłoś
C Chemik 2017-03-28 22:17:46
Mój "ulubieniec", ten to musiał mieć indywidualny tok ewolucji, widać to po jego 'innym" podejściu do otaczającej go rzeczywistości. Żeby uratować dla potomności to cudo ewolucji proponuję bezzwłocznie zamrozić w ciekłym helu, na jakiś czas będzie spokój, a niech się inni za 2 tys. lat z (...) mordują !!!!!
Zgłoś
P prezes 2017-03-21 22:11:55
zwyczajny cymbał, szkoda czasu na więcej o nim
Zgłoś
P Psychiatra 2017-03-18 19:27:56
Ten debil to już bije wszelkie rekordy, jego miejsce to Tworki, Kobierzyn czy Lubliniec, nie sejm ani nawet nie gmina w koziej wólce. Psychoza trzyma go latami, zadaje sobie pytanie , jakim trzeba być kretynem żeby na takie coś oddać głos podczas wyborów parlamentarnych. Ludzie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! czy ja żyje w kraju samych świrów, bo tylko świry dochodzą w Polsce do władzy, a z drugiej strony świry wybierają świrów , o Boże !!!!!
Zgłoś
O Obywatel 2017-01-03 14:57:54
Co w polskim sejmie robi zwyczajny złodziej?
Zgłoś
UZ ukarać za kradzieże 2016-12-31 13:59:34
Miejsce złodzieja jest w więzieniu, a nie w Sejmie!!!!
Zgłoś
T Trudno 2016-12-14 12:10:50
Nienawistnik i paranoik.
Zgłoś
T Teresa 2016-05-20 15:38:26
Do Mieszkaniec Śląska : Ty się przyjrzyj lepiej OWSIAKOWI-CESARZOWI ile nakradł w imię dzieci!!!? Więcej by zyskały szpitale dziecięce z środków które są przeznaczane na ORGANIZACJĘ WOŚP i z całodniowej reklamy w TVP !!! Pozdrawiam
Zgłoś
W wolontariusz 2015-12-26 09:58:19
Co ty chłopie wypisujesz za bzdury , napisz gdzie pan poseł wypowiedział się , że jest przeciwny WOSP ? Jak się pisze to z argumentami merytorycznymi , gdzie to powiedział ? Ja wiem , że jest życzliwy i postępuje dobrze i nigdy nie był przeciwny temu szlachetnemu dobru , jakie czyni orkiestra na rzecz niewydolnej przez 8 lat rządów PO w zakresie służby zdrowia.
Zgłoś
Mieszkaniec Śląska 2015-12-25 23:54:29
Panie pośle dlaczego jest Pan przeciwny WOŚP ? Warto zobaczyć oddziały dziecięce wielu polskich szpitali .
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!