Komentarze 79

DODAJ KOMENTARZ
M macher 2023-11-03 16:24:41
juz dawno chcialem ja puknac..mlotkiem ha ha
Zgłoś
M macher 2023-11-03 16:16:41
Jedno dobre zdanie o Pawlowicz hmmm...h.j ci w dupe bez przyjemnosci
Zgłoś
M macher 2023-11-03 16:13:43
Pawlowicz..no coz..bedac zakladzie psychiatrycznym mignela mi ta geba gdzies przez moment...uciekla doszla do wladzy dlatego taki kabaret jest w Polsce
Zgłoś
E Eriko 2023-10-28 16:44:25
To cos to dopiero szmata Nawet scierwo jest piekniejsze od teho cxegos I to cos jak pawlowicz jedt w w rzadzie Chodzace gowno razem z cwelem piotrowiczem komuchy (...) zdychac (...)
Zgłoś
A Andrzej 2022-05-06 17:55:30
Czy ty stara głupia babo wiesz co ty mówisz,czy pomimo wykształcenia jesteś tak durna,za swoją głupotę żyjesz z naszych pieniędzy -czy zarobiłaś swą pracą jakieś pieniądze to ja płacę abyś mogła pieprzyć takie farmazony, nadajesz się tylko do uśpienia
Zgłoś
E england 2021-06-21 23:28:00
You fucking bitch
Zgłoś
S Stanisław 2019-10-07 22:00:49
Pożałowania godna. Bez ograniczeń, wyczucia i chamska.
Zgłoś
I Ibisz 2019-09-20 08:22:15
WYKŁADA CHYBA KOSTKĘ BRUKOWĄ. WSTYDZĘ SIĘ ZA NAS POLAKÓW
Zgłoś
J Jadzia 2019-02-26 16:01:27
Jeszcze niech tą panią wystawią do Parlamentu Europejskiego
Zgłoś
M Milena 2019-01-15 14:21:47
Pawłowicz to taka baba bez bolca ktora dostaje pierdolca
Zgłoś
M Maggie 2019-01-15 12:07:20
To jest po prostu zły człowiek. Bardzo zły.
Zgłoś
DM Dość milczenia !!!!! 2019-01-14 20:28:33
jeżeli nikt ci na tej ziemi nie pozbawił życia za to co robisz swoim bliźnim, to i dobrze, ale wiedz , ze odpowiesz wiecznym potępieniem, wiedz też , jedno że na wieki będziesz w Polski społeczeństwie przykładem nienawiści i wściekłej zajadłości w stosunku do drugiego człowieka. A przeciez nie musisz sie mścić na innych za swoje nieudane i popaprane życie, same je sobie tak a nie inaczej poukładałaś, inni nie są ci nic winni, więc zostaw ludzi w spokoju !!! pozwól im normalnie żyć. Potępiam cie na wieki, bądź przeklęta wraz z tobie podobnymi, żyj ale ze świadomością swojej podłoty i zezwierzęcenia.
Zgłoś
PN pis na śmietnik historii 2019-01-14 17:54:36
Obrzydliwa baba . Nawoływała do nienawiści od lat.Jedna z największych śmieciar polskiej polityki.
Zgłoś
A Antonina 2019-01-14 12:38:50
KOBIETO PUKNIJ SIE W ŁEB ZANIM COKOLWIEK POWIESZ. PREZYDENT GDAŃSKA WALCZY PO NIENAWISTNYM ATAKU .... MILCZ!!!! MILCZ !!! MILCZ I WYNOŚ SIĘ Z POLITYKI . JESTEŚ PEŁNA NIENAWIŚCI
Zgłoś
A Antonina 2019-01-14 09:01:53
ŻADAM ŻEBY ZREZYGNOWAŁA PANI Z JAKIEJ KOLWIEK FUKCJI PUBLCZNEJ!!!! JEST PAI NIENAWISTNĄ CZAROWNOCĄ, NE POTRAFI PANI ZAMILCZEĆ NAWET KIEDY KTOŚ WALCZY O ŻYCIE I WYLEWA Z SIEBIE JAD . KOBIET PUKNIJ SIE W ŁEB ZANIM COKOLWIEK POWIESZ. PREZYDENT GDAŃSKA WALCZY PO NIENAWISTNYM ATAKU .... MILCZ!!!! MILCZ !!! MILCZ
Zgłoś
K Karmazyn 2018-11-25 06:09:34
Jest pani jednym z najlepszych komików tego sejmu ale chyba nie oto chodzi. Jak chcę się pośmiać to wystarczy że odtworzę sobie pani wypowiedzi i już nam śmiech na ustach. Zamiast polityką powinnasię pani zamąć kabaretem. Nie wiem kto pani nadał tytył profesora, ale chyba pani na taki zaszczytny tytuł na pewno nie zasługuje, newat ludzie na budowie są o 1000%mądrzejsi niż pani
Zgłoś
A Antybolszewik 2018-11-15 21:20:25
to jest dopiero ohydne i wstretne babsko, nikt jej nie uzywał to teraz palma bije do łba, nienawidzi ludzi, poniża ich i nie jest godna splunięcia. To jest profesor chyba w sowieckim kołchozie, co za gnój i syf !!!
Zgłoś
A Andrzej 2018-11-06 11:20:45
Prawdziwa kobieta pisu:) Chcecie więcej takich delikatnych , kulturalnych , uroczych dam w życiu publicznym? Nadal głosujcie na pis.:)
Zgłoś
PS Psychiatra stalina 2018-10-25 13:59:06
Jad i nienawiśc do ludzi jakim zionie ta .... kobita, jest przerażający, to juz sie chyba przerodziło w obsesje chorobową. leczenie moim zdaniem nic nie pomoze, tylko całkowita izolacja od społeczeństwa i oczywiście internetu !!!!
Zgłoś
P Pantausz 2018-07-22 12:26:46
To taka nadieżda krupska pisobolszewi
Zgłoś
P Patrycja 2018-07-22 02:25:53
chamska i ochydna baba poprostu BABSKO
Zgłoś
WC wyrywam chwasty 2018-05-23 13:50:28
Smród padliny to wali od ciebie, ty bolszewicka suko, a nie od niepełnosprawnych chorych dzieci !!!!!
Zgłoś
TP To PIS właśnie 2018-04-11 10:22:03
W życiu nie widziałem i nie słyszałem kogoś bardziej prymitywnego. Prawdziwa twarz PIS, razem z komunistycznym prokuratorem stanu wojennego Piotrowiczem i złodziejem Piętą.
Zgłoś
N Normalny 2018-04-10 22:36:27
kaganiec i bardzo mały wybieg, oraz miska z woda , to jest wszystko czego ta suka potrzebuje, uwaga gryzie rękę która ja karmi !!!!
Zgłoś
AA apologeta antka 2018-01-10 20:52:14
choroba i syndrom staropanieństwa wyłazi, kto znów zdjął jej kaganiec, przecież kiedyś pogryzie Bogu ducha winnych przechodniów. Niech , że ktoś się wreszcie zajmie ta jednostka ( ustawa o ochronie zdrowia psychicznego) bo zagraża otoczeniu i sobie samej, ale niestety nie zdaje sobie z tego sprawy.
Zgłoś
PF prawdziwy facet niejak ty 2017-12-12 12:45:06
Do Marcin: On niema ale ja ma. Gość miał rację, jesteś chory psychicznie i pewnie jesteś impotentem skoro temat seksu, który jest przecież naturalną funkcją człowieka tak ci przeszkadza. Gdyby byli tylko tacy zacofańcy, młodzież do dzisiaj wierzyłaby że dzieci przynosi bocian a później nastoletnie dziewczynki dziwiłyby się dlaczego zaszły w ciążę skoro z żadnym bocianem nie rozmawiały. Co do tego wszystkiego ma jakaś szkoła na drugim końcu świata, doprawdy nie wiem. Wiem natomiast że kobiety mogą robić coś więcej niż rodzenie dzieci i gotowanie a facetowi korona z głowy nie spadnie jak czasem zrobi pranie albo wyprasuje koszulę. To właśnie jest filozofia gender - pokazywanie że płeć nie musi definiować pozycji człowieka w społeczeństwie. W cywilizowanych krajach jest to oczywiste.
Zgłoś
K Krynicki 2017-12-09 15:47:47
tutaj już nic nie pomoże, stan psychiczny nie rodzi najmniejszej nadziei na zmianę postawy, jedyny ratunek dla społeczeństwa to izolacja takich jednostek, pro publico bono.
Zgłoś
M Marcin 2017-09-26 12:02:47
Do chory psychicznie: Czterdzieści jeden rodzin usunęło łącznie 73 dzieci z elitarnej sieci szkół Rocklin Academy w Sacramento. Kierownictwo – bez poinformowania rodziców – przeprowadziło „lekcję tożsamości seksualnej”, która była wielką traumą dla 5-latków. Władze szkoły do tej pory nie ujawniły, co się wydarzyło na zajęciach. Dyrekcja nie poinformowała rodziców, że będzie prowadzić lekcje dotyczące „relacji transseksualnych”. Na zajęciach – wg relacji dzieci - pojawił się chłopiec przebrany za dziewczynkę, którego nauczycielka, Kaelin Swaney, przedstawiła jako dziewczynkę. Kobieta czytała także książeczkę zatytułowaną „Jestem Jazz”. Szefostwo szkoły odmawia udzielenia informacji rodzicom, co dokładnie wydarzyło się w szkole. Według zarządu, dyrekcja nie musiała informować rodziców o zajęciach, ponieważ „to nie była edukacja seksualna”. Zgodnie z kalifornijskim prawem, władze szkoły mają obowiązek poinformować rodziców o lekcjach z zakresu edukacji seksualnej i rodzice mogą nie posłać dzieci na tego typu lekcje. Zarząd nie wyklucza skierowania sprawy do sądu. Przypomina, że Kalifornia zakazuje dyskryminacji ze względu na tożsamość seksualną i wyrażanie płci. W poniedziałek pięcioosobowe kierownictwo jednogłośnie odrzuciło wniosek rodziców, aby umożliwić rezygnację z lekcji dotyczących „tożsamości płciowej”. Nie zgodziło się także na uprzedni przegląd materiałów wrażliwych, zanim trafią one do uczniów. Masz coś do dodania?
Zgłoś
CP chory psychicznie 2017-09-26 08:42:20
Do Marcin: Idź się leczyć gościu i namów swoje idolkę do tego samego. Oboje macie niedobrze w głowach.
Zgłoś
M Marcin 2017-09-25 20:03:49
Szacunek dla Pani za słowa prawdy. Tylko prawda bowiem wywołuje taką burzę, pośród tych, którzy nie chcą w niej żyć. Trafnie opisała Pani rzeczywistość i nieszczęście naszych dzieci, którym wpaja się wywrócony do góry nogami świat, gdzie przedszkolaków chce uczyć się masturbacji. Neomarksizm się nie poddaje, dlatego cieszę się, że jest Pani po jasnej stronie.
Zgłoś
SH S.X highly recommended 2017-08-09 12:32:34
Oj miał Owsiak rację!!!
Zgłoś
A AdamLG 2017-08-09 06:22:01
Ja tylko się dziwię tym co na nią głosowali.
Zgłoś
B bokser 2017-07-26 23:32:20
chętnie bym obejrzał debatę: Krystyna Pawłowicz vs Stefan Niesiołowski Krystyna Pawłowicz vs Kamila Gasiuk-Pihowicz lepsze niż walki bokserskie :)
Zgłoś
WK wielbiciel kryśki 2017-07-24 12:29:03
Bardzo ciekawi mnie opinia kryski na temat veta prezydenckiego co do SN i KRS -u. Co też ubek, esbek, ćpun czy jakiś taki podobny ???
Zgłoś
K Krynicki 2017-07-21 09:18:36
do Ola , ale ty jesteś bezdennie głupia, chyba tez masz tak we łbie pos.... jak posłanka !!??
Zgłoś
CT co to to nie 2017-06-22 12:06:51
Do Kobieta, nie chłop: Tak, najwyraźniej brakuje tego który by ją chciał. Każde poświęcenie ma w końcu swoje granice.
Zgłoś
O ola 2017-06-21 21:18:46
Ja Kryśkę lubię. Samodzielna jest, sama, więc musi być gruboskórna by się na powierzchni utrzymać. Nie muszę zgadzać się z jej poglądami, ale jest odważna w ich wyrażaniu, wyrazista, inteligentna. A że brak jej delikatności? Cóż, łatwo oceniać, kobiecość zwykle wydobywa obecność drugiej połowy, świadomość, że ma się obok kogoś na kogo można liczyć, naprawdę to łagodzi stres i nerwy. Po tej babce widać, że łatwo w życiu nie miała i wyszarpać musiała dla siebie swoim własnym wysiłkiem, bez wspierania się na ramieniu mężczyzny. Nie sądzę że bycie samej to jej wybór. Ot loteria losu i tyle. Niejedna kobieta / mężczyzna jakby nagle sam został - są takie scenariusze w życiu, to by wyszła na jaw ich prawdziwa siła, a raczej bezradność małego dzidziusia co to został nagle sam bez opieki. Kryśka dzielna jest. I podziwiam za jej szorstkość. I siłę charakteru, woli przetrwania mimo wszechobecnej wrogości, słów pogardy typu "stara panna". Mężatki i mężusie dumne parki uważajcie- jutro wszystko może się zmienić i możecie znaleźć się na miejscu Krychy. Jedyna pewna rzecz na świecie to zmiana, i nic nie jest dane raz na zawsze.
Zgłoś
P psychiatra 2017-03-29 21:37:14
Junkersa oskarża o chorobę, a sama u siebie nie widzi choróbska i patologii, całe społeczeństwo widzi a ona nie, natomiast u kogos cokolwiek zauważa, ciekawe ?
Zgłoś
KN Kobieta, nie chłop 2017-03-25 17:48:07
Do Albercik": Piszesz , że chłopa Jej brakuje! Więc opowiadam pytając ?: ..." gdzie te chłopy ??? ...jej! Nie ma , nie ma , nie ma..., jeeej ! " Może znaturalizowani , jak u Albercika w filmie... " Seksmisja" ?????????????
Zgłoś
JT Jam to napisał 2017-03-11 18:56:20
Po ostatnich tweedach, to już tylko pozostaje tej babie handel jajami na ciemnogrodzkiej prowincji, tam może w trakcie dobijania targu uświadamiać "swój" ciemny lud. A swoją droga psychiatra to już chyba późno, nie ??!!
Zgłoś
C! chłop !!! 2017-02-22 18:13:21
staro panieńska dewotka i paranoiczka, brak chłopa wychodzi jej poprzez "mózg"
Zgłoś
PP Prawo! Precz PiS! 2017-01-19 08:21:37
Do Magda: Bez wątpienia minęła się z powołaniem, PO powinno wystawić ją na kandydata Przewodniczącego UE celem poparcia Rządu przestępczego w Polsce, jako sztandarową i dumą PiS byłaby jej opinia wielokrotnie potwierdzana medialnie "flaga Unijna to szmata". Przy kolejnej manifestacji proszę dogłębniej podejść do tematu i robić dwie butelki na tej mózgownicy.
Zgłoś
M Magda 2017-01-18 22:11:53
Pani Pawłowicz posiadającą dużą wiedzę i inteligencję. Super kobieta !!!
Zgłoś
O obiektywnie 2017-01-07 01:38:54
Prawnik z niej niezły, natomiast jako człowiek - jest poniżej wszelkiej krytyki. Brak empatii, współczucia dla gorzej sytuowanych, hałaśliwość i niska kultura dyskusji, a nienawiść do niewyznających jej "wartości" aż emanuje na zewnatrz. Może gdyby ją ktoś po prostu posuwał, byłaby normalna, niestety...
Zgłoś
IT i tyle 2016-12-31 00:06:33
Wredna, katolicka jałówka.
Zgłoś
S Stefan 2016-12-30 15:15:40
Krycha jest ql!!!!! Ma mój głos.
Zgłoś
A Albercik 2016-12-29 03:39:14
Baba bez bolca dostaje pierdolca. Sfiksowała, bo dawno chłopa nie miała, ot co!
Zgłoś
JP Jarek P 2016-12-21 12:06:31
Buta i głupota tej pani jest porażająca. Oskarża innych o brak wychowania, a sama jest najgorszym przykładem.
Zgłoś
NZ Naukowiec z WUML 2016-12-16 13:39:37
Profersor Burakologii Wulgarystycznej od Ojca Dyrektora
Zgłoś
N niestety 2016-12-14 11:59:29
Agresja, prymityw, nienawiść, błoto i szambo. Obrażanie ludzi na lewo i prawo. Przy niej baba z magla to wykwintna, opanowana dama. Ta pani choruje na wściekliznę i ma duże zasługi w drastycznym obniżaniu poziomu polskiej polityki.
Zgłoś
C Ciekawy 2016-11-29 10:35:08
Czy Krystyna to dziewczyna?
Zgłoś
S SAS 2016-11-08 12:22:58
niestety leczenie już nic nie pomoże, tylko u....cja.
Zgłoś
M Monika 2016-11-07 13:35:41
Sejm ma tworzyć dobre prawo, a prof. Krystyna Pawłowicz jest tytanem pracy i ma najwyższe kwalifikacje. Pozdrawiam
Zgłoś
S sd 2016-11-07 09:55:26
Zaścianek i ciemnogród. Strach pomyśleć co by zrobiła gdyby jej było wolno.
Zgłoś
P Pl 2016-11-06 12:01:13
Pani poseł, na razie takie skromne dziękuję od frankowiczki. Ale my nie zapominamy . Jesteśmy wdzięczni, bo stanęła Pani po stronie ludzi a nie banków. Brawo.
Zgłoś
A ar 2016-10-26 01:40:22
Za głosowanie w sprawie #CETA brawo Pani Krystyno
Zgłoś
A Albercik 2016-10-25 10:05:34
Przypomina mi się cytat z Seksmisji: "Chłopa wam brakuje".
Zgłoś
M myślący 2016-10-25 00:00:03
Do Piotr: tylko przedstawiciele ciemnego ludu mogą tak twierdzić - żałosne
Zgłoś
P przedszkolak 2016-09-30 11:48:54
żre golonkę w sosie czekoladowym podczas obrad, dalszy komentarz zbędny
Zgłoś
T Teresa 2016-09-10 19:05:56
Do Ewa:TY jesteś Tępa!!!Mnie martwi to że w restauracji w "prywatnych rozmowach"(o Polsce)po godzinach urzędowania PŁACILI SŁUZBOWĄ KARTĄ(ciekawe ile w ciągu miesiąca wydawali NASZYCH pieniędzy)!!!? Goszcząc się w restauracji "SOWA&PRZYJACIELE " Opowiadali jak to rozkładają Polskę i służą Niemcom!!! A ty żdychaj Polaku bo dziura w budżecie !!! Może to skomentujesz!!! POLACY nic się nie Stało!!! By żyło się lepiej "WSZYSTKIM "!!!?
Zgłoś
O Olek 2016-09-10 18:33:39
Do Errse: pedał zawsze był za pedałem!!! Ja też JUŹ się unoszą jak ciągle z PO-PSL-SLD mówią mi prosto w oczy NIC SIĘ NIE STAŁO POLACY!!! Mają nas ludzi za IDIOTÓW !!! Tak jak rzepliński "CEZAR"ja tu rządze i KONIEC!!! A gdzie władza USTAWODAWCZA (sejm,senat i prezydeny)!!! No i jak tu być SPOKOJNYM jak na każdym kroku łamią KONSTYTUCYJNĘ i PRAWO!!!
Zgłoś
PS Polska się przebudziła! 2016-05-05 22:58:17
Do Elizka: Przepraszam Krystyna Pawłowicz nazywa sprawy po imieniu, jak widać jej przekaz pozytywnie dociera do odbiorców którzy błyskawicznie zaczynają myśleć. Najlepszy tekst był z flagą Unii Europejskiej, wystawiłbym posłankę jako kandydatkę w wyborach do Parlamentu Europejskiego cała patologia od 500+będzie na PiS głosowała!
Zgłoś
E Elizka 2016-05-05 01:18:05
Do alex: Wypowiedź Ali nie była elegancka, ale Pawłowicz daje taki właśnie przykład - tego właśnie uczy młodzież: obraża i lekceważy ludzi, jest chamska, prostacka, arogancka i ordynarna. Nazwać byłego więźnia obozu pastuchem, dziennikarkę dziewczynką, feministki szmatami?Musi zaakceptować fakt, że co daje, to dostaje. Klasy, stylu i kobiecości ma więcej Anna Grodzka.
Zgłoś
DR Danuta R. 2016-05-05 01:10:02
Do danuta: Bardzo nam brakuje takich! Takich którzy obrażają więźnia obozu koncentracyjnego i nazywają go pastuchem, którzy merytorycznie zagonieni w kozi róg, nie potrafią odpowiedzieć inaczej jak tylko chamskimi inwektywami. A może jednak moglibyśmy się bez takich obejść?
Zgłoś
D danuta 2016-04-13 00:59:05
Popieram panią K.Pawłowicz ,takich ludzi jak pani Pawłowicz potrzebują Polacy!!! Dziękuję......Pozdrawiam.
Zgłoś
O Obserwator 2016-04-10 21:10:51
"Brała udział w rozmowach Okrągłego Stołu po stronie solidarnościowej" - to czemu jej nie ma w żadnym spisie? Np. na stronie Okrągłego Stołu na Wikipedii. Pani Krystyna, podobnie jak jej koledzy, ma odruch kłamania przy każdej możliwej okazji. Prawdą się brzydzi.
Zgłoś
A Adam 2016-03-13 08:57:13
Do alex: Wzorem "kultury osobistej" jest sama Pawłowicz, wystraczy poobserwować jej zjadliwy i lekcewazący, pełen nienawiści wobec inaczej myślących język. Kto sieje wiatr ten zbiera burzę. Nie można być dobrym posłem będąc fatalnym, sfrustrowanym (pewnie też nieudanym życiem osobistym) człowiekiem. Dla takich ludzi drzwi do Sejmu RP powinny być na stałe zamkniięte. Mam o niej jak najgorsze zdanie. Szczęsliwie nie tylko ja. Z okręgu 18 wybrały ją zaledwie 2,4% uprawnionych do głosowania! Ot... taki wypadek przy pracy...
Zgłoś
P Piotr 2016-02-11 22:42:57
Takich PRAWYCH ludzi Jak pani Pawłowicz POLSKA potrzebuje jak NAJWIĘCEJ !!! Pozdrawiam
Zgłoś
A alex 2016-01-15 15:09:57
Do ala: Kobieto , ile w tobie jadu i nienawiści , aż wstyd i brak kultury osobistej , aby na publicznym forum wypisywać takie obelgi i upokarzanie drugiej kobiety. Domniemywam , że nie masz w sobie ogłady obyczajowej i moralnej , aby Rodaczkę - Polkę wypędzać z RP - nie masz takich uprawnień , Ucz się języka polskiego , bo słabo wypowiadasz się , tylko obraza i jadowita nienawiść , obrzydliwe i haniebne , wstyd !!!
Zgłoś
A ala 2016-01-15 12:55:10
Skąd się wzięło takie nić i kto CI nadał prof chyba ten Rydzyk osmieszasz siebie i kobiety polskie WON z Polski
Zgłoś
E Errse 2015-12-13 13:37:00
Trochę smutne, że kobiecości, subtelności, kultury, stylu i klasy politycznej mogłaby posłanka Pawłowicz uczyć się od posłanki... Grodzkiej.
Zgłoś
L Licealistka 2015-12-13 12:39:52
Do as: Przedziwna logika: "wolno nam, bo inni też tak robią"? Jeśli dopuścimy się ludobójstwa, to usprawiedliwi nas fakt, że Hitler i Stalin też mordowali?
Zgłoś
L livv 2015-10-16 16:12:39
na slowa corki Kopacz odpowiedziala Pani 'półksiężyc i burka im na drogę!' , powie mi Pani to samo?
Zgłoś
G gość 2015-10-13 19:21:15
Przecież wolą "Prezesa miała nie kandydować. Z nowu kłamstwo PiS-u i robienie "w balona" wyborców. . Przykre! !!!!
Zgłoś
B Bartek 2015-09-28 12:26:48
Sejm ma tworzyć dobre prawo, a prof. Krystyna Pawłowicz jest tytanem pracy i ma najwyższe kwalifikacje. To najlepszy wybór w moim okręgu wyborczym.
Zgłoś
E Ewa 2015-09-27 23:02:09
Do as: To jakiego języka używają osoby publiczne w prywatnych rozmowach , to ich sprawa , nie obraża mnie coś , co nie ma dotrzeć do moich uszu . Ale chamstwo w publicznym wydaniu to jest brak szacunku dla mnie i dla całego społeczeństwa.
Zgłoś
A as 2015-09-27 22:53:54
Do świadomy wyborca: Za to z drogiej restauracji u Sowy słyszeliśmy wzorowy język polski.
Zgłoś
ŚW świadomy wyborca 2015-09-27 21:01:33
Tyle tytułów,ale słownictwo tej pani pozostawia wiele do życzenia. Jak widać wykształcenie można zdobyć,ale niestety nie wszystkiego można się nauczyć. Ot taka złośliwość losu.
Zgłoś
A AN 2015-09-23 11:53:42
Uwielbiam Panią Poseł i życzę wygranej!!!!!! <3
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!