Komentarze 8

DODAJ KOMENTARZ
PH PiS Hańba Wstyd! 2016-04-18 21:54:21
Do wolność i solidarność: Piszesz o wolność i demokratę hipokryto , straciłeś poczucie bezpieczeństwa jakie gwarantował nam ustrój demokratyczny, przyznajesz więc iż kraj popada w anarchię , napisz więc petycję do swojego guru Jarosława Kaczyńskiego niech wyhamuje, gdyż jeszcze ktoś w twojej firmie bez nazwy pracuje .
Zgłoś
WI wolność i solidarność 2016-04-18 21:17:17
Do PiS Hańba Wstyd!: Wypraszam sobie poniżanie i brak szacunku do drugiego człowieka , ale prawda jest taka , że jestem wolnym i niezależnym człowiekiem , przecież nie wiesz z kim piszesz , nie interesuje mnie okradanie z gruntami , cokolwiek to znaczy , nie wiem o co chodzi. Ja prowadzę od wielu lat swoją firmę i zatrudniam pracowników , płacę podatki i ZUS , firma dobrze prosperuje i nie potrzebuję żadnych posad i pieniędzy , jestem szefem sam dla siebie i wielu innych chcących uczciwie pracować , a ty idź do pracy i nie urządzaj awantur , barbarzyństwa i dzielenia nas Polaków. Piszę o wolności i solidarności w naszym kraju , a nie o związku zawodowym Solidarność . Zresztą kończę z tobą , bo dosyć , że jesteś awanturnikiem i hipokrytą , to jeszcze nie umiesz czytać.
Zgłoś
PH PiS Hańba Wstyd! 2016-04-18 17:06:09
Do wolność i solidarność:Jebie Ci człowieku na maxa, zbolała prawda podcieracza dupska Kaczuszkowatego psychola! Skończycie faktycznie w szalecie, lub przy zamiataniu ulic, zbyt wiele nie nakradniecie z gruntami w obrębach gmin daliście popis, złodzieje i oszuści! Nie używaj chamie sloganu Solidarności, gdyż szmato nie walczyłeś o wolność i demokracje 1989roku z komuchami.
Zgłoś
WI wolność i solidarność 2016-04-18 16:32:45
Do PiS Hańba Wstyd!: Człowieku idź się leczyć albo uczyć poprawnej polszczyzny , nie będę zniżał się do twojego zerowego poziomu intelektualnego , obyczajowego i moralnego . Jad i nienawiść , uważaj bo kiedyś skończysz sam na ulicy w szalecie publicznym.
Zgłoś
PH PiS Hańba Wstyd! 2016-04-18 13:13:48
Do wolność i solidarność: Psychopato, widziałeś to światełko w tunelu KACZYŃSKIEGO? Przed czy po, jak się wysrał przypadkiem w TOJ-TOY, wiec tyle samo jest warta twoja wierność komuszkom, dobrze byś zrobił modląc się za terrorystów od nieudanego zamachu naTK w sekcie Rydzyka, pod warunkiem że cię tam wpuszczą!
Zgłoś
WI wolność i solidarność 2016-04-18 09:00:56
Do PiS Hańba Wstyd!: Szkodnik i owad , gorszy od wszystkich zwierząt świata , aby używać tak skandalicznych przekleństw , ty łobuzie i rozrabiako uliczny , od razu widać twoje wpisy są jadem trującym , wiadomo jesteś opłacanym dobrze prze PO i N - trolem internetowym , za grosz nie dorastasz do wybitnego męża stanu PANA JAROSŁAWA . Wyjdź na powietrze , nie siedź przy komputerze bo całkowicie psychicznie fiołki w głowie dostaniesz i co wtedy z mózgiem ??? Przewietrz się , bo straszne fekalia na tym forum.
Zgłoś
PH PiS Hańba Wstyd! 2016-04-18 07:55:16
Obecnie wprowadzona cenzura mediana przez PiS podważa po 26latach zasady ustroju demokratycznego(doszli do wniosku iż, 25lat minęło czyli określenie w prawie karnym dożywocie, czas to zmienić) "wolności słowa"zasady Solidarności o które walczyliśmy. Reasumując, TVP1 wiadomości oglądając pompowany scenariusz radości PiS wyzwolicieli, w rzeczywistości staliście się niewolnikami bez żadnych praw, wystarczy porównać kanał TV Polsat. Hahaha Kaczorek was wyruchał bez mydła.
Zgłoś
S spragniony123 2016-04-13 18:42:34
Wszystkich dziennikarzy powinno się przesiać przez gęste sito .Nie życzę sobie w nowej TV sługusów PO i oligarchii którzy pomagali zamiatać wszystkie śmieci pod dywan
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!