Komentarze 16

DODAJ KOMENTARZ
W wyborca 2021-07-21 08:42:43
Uważam, że to człowiek na poziomie, nigdy nie słyszałam żeby kogoś publicznie obraził. Rodzinę nie obsadził na lukratywnych stanowiskach. Głosują na niego mieszkańcy Rzeszowa i Dębicy nie tylko wiejskie koła Gospodyń zmanipulowane przez lokalnych działaczy z wiklinowymi koszami wypełnionymi słodyczami i pustymi frazesami - mażący aby wygryźć Posła !, i wskoczyć na jego miejsce !
Zgłoś
M moskol 2015-10-20 09:19:12
Wygląda jak pleban albo Nicpoń z bajki o Pingwinku Pik-Poku...
Zgłoś
W wyborca 2015-10-18 13:42:52
Otwieram oczy szeroko ze zdumienia, to co się tu dowiaduje, że wewnątrz drużyny PiS są jakieś rozgrywki i rywalizacje to dla mnie szok. Myślałem, że oni idą razem dla dobra naszej małej i dużej ojczyzny.
Zgłoś
W wyborca 2015-10-18 10:41:42
Wielkie dzięki dla tych, co zmusili Moskala do kampanii. Dzięki temu poznaliśmy jego prawdziwe oblicze. Jaką drużynę tu widzimy? Każdy wie co pan robi z obozem przeciwnym, jak bardzo chce pan ich niszczyć. Starosta Darłak sięgnął dna kiedy zaczął pana rekomendować. Jakby miał w sobie chociaż troszkę honoru, to nigdy by tego nie zrobił. Senator Pupa nie pamięta ile dla niego zrobili ludzie, na których teraz pluje. Tak, to jest wlaśnie ta drużyna. Która zastrasza, kłamie i obraża. Dzięki tej kampanii wiemy kim jest pan Moskal. I mam nadzieję, że nigdy go w Sejmie RP nie zobaczymy.
Zgłoś
P Polak 2015-10-17 18:37:53
Do Porażka: Potwierdzam twoje zdanie. To przykre, ale to prawda...
Zgłoś
P Porażka 2015-10-16 12:03:30
Do kolejny wyborca: Haahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahhahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahahahahahah słyszeliśmy co opowiadał o kontrkandydatach z PiSu nie tylko jeśli chodzi o powiat ;) porażka...
Zgłoś
KW kolejny wyborca 2015-09-26 23:25:10
Oto jest kandydat, który walczy dla CAŁEJ drużyny Pis.
Zgłoś
W wyborca 2015-09-26 17:22:20
Witam Wielki szacunek dla Pana i powodzenia całej drużynie PiS
Zgłoś
A Adriano 2015-09-25 23:38:28
Pan Kazimierz to dobra sprawdzona "marka polityczna", zawsze lojalny, uczciwy i wiarygodny, takich ludzi potrzebuje dziś Polska i Podkarpacie. Polecam serdecznie oddać na niego swój głos :)
Zgłoś
WI Wyborca i Obserwator 2015-09-19 09:59:01
Do PiS: Coby się nie wypisywało, nie wszyscy prowadzą czystą grę wyborczą,,, Poseł Moskal prowadzi, wystarczy posłuchać jego wystąpień... A swoje zdanie na temat pani Frysztak można mieć i nie trzeba wcale o tym dyskutować.
Zgłoś
P PiS 2015-09-19 09:20:45
Co za bzdury, aby tylko osłabić PiS. Zarówno Poseł Moskal jak i Wicestarosta Bernadeta Frysztak współpracuję ze sobą od początku kadencji Zarządu Powiatowego, są w bardzo dobrych relacjach czego jestem świadkiem pracując z nimi. Wszystkie bzdury tutaj wypisywane mają na celu jedynie osłabienie pozycji PiSu. Zarówno Poseł Moskal jak i Wicestarosta Bernadeta Frysztak to świetni kandydaci, którzy godnie będę reprezentować przyszły Sejm. Pozdrowienia dla Państwa. Tutaj ci sami ludzie pragną umniejszyć Wam zasługi, celowo piszą obraźliwe, pełne kłamstw komentarze. Im do Sejmu kandydować nikt nie zabrania, ale niestety, to nie ten poziom, z tego co wnioskuje. Każda próba prowokacji wobec Posła Moskala i Wicestarosty Frysztak jest bardzo daremna. Ci państwo prawdopodobnie nie wiedzą nawet o funkcjonowaniu tej strony :) Każde podszywanie się pod kandydatów jest żałosne. Z doświadczenia wiem, tacy ludzie, pełni kultury jak Pan Moskal i Pani Frysztak, podpisują się z imienia i nazwiska. Mam propozycję, każdy tutaj, kto ma coś negatywnego d powiedzenia, niech oczywiście będzie to konstruktywne, bo napisać, ,,słaby Poseł", ,,słaba Wicestarosta" to nawet 5-latek potrafi. Zapraszam na oficjalne konta facebookowe kandydatów, do żarliwej dyskusji, gdzie każdy będzie mógł powiedzieć co tylko chce, i oczywiście podpisze się z imienia i nazwiska. Ale rozumiem, że to dla pewnych osób, robiących krecią robotę jest za trudne, po prostu niestety ludzie są tchórzami. Na facebooku każdy może zadać pytanie, napisać coś krytycznego, tam każdy kandydat będzie mógł się do tego odnieść. Tak jak wspomniałem wyżej, ci Państwo nawet tutaj nie zaglądają, bo w czasie kampanii wyborczej, dziecinne przekrzykiwanie się jest bardzo żałosne, a robi to grupka paru osób. Zapraszam na facebooka, z chęcią poobserwuję jak to każdy wypowiada swoje zdanie :) Czekam
Zgłoś
JB Jan B. 2015-09-19 01:57:33
Do Pracownik: To nie Pani Dorotka..., pani Bernadko!
Zgłoś
P Pracownik 2015-09-18 23:41:11
Pani Dorotko, niech się pani zajmie pracą a nie właśnie tym politykowaniem ;)
Zgłoś
JB Jan B. 2015-09-17 17:50:17
Jedynie Poseł Kazimierz Moskal szanuje wszystkich kandydatów na liście, a kandydatce nr 18 inni przeszkadzają. Nawet i prof. Hrynkiewicz, która panią wice promowała...
Zgłoś
W Wyborczyni 2015-09-17 11:32:19
Do Wyborca: Na szczęście jest jeszcze Pani Wicestarosta, która PROWADZI "czystą" WALKĘ wyborczą. Mam nadzieję, że jest jeszcze ktoś, kto w Starostwie PRACUJE, a nie politykuje ...
Zgłoś
W Wyborca 2015-09-16 16:52:56
Szanuję kandydata. Jednak z powodu brudnej walki wyborczej w tzw. drużynie PiSu, w której bardzo widoczny jest udział pana Starosty i jego żony straciłam do Pana Kazimierza całą sympatię. Nie polecam.
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!