Komentarze 9

DODAJ KOMENTARZ
P pawel 2017-09-09 23:03:11
Do Ania: wypierdalaj
Zgłoś
C cywil 2016-08-04 19:29:38
Nie wiem czy jest szansa na zmiany w prawie! Ale kogo to interesuje - bo na pewno nie Barbarę Nowacką!!! Jeśli Kobitki w to wierzycie, to poraz kolejny zostaniecie wykorzystane! Basia wyleciała z orbity i chce na nią wróćić na waszych plecach, a raczej macicach (nie mam nic do nich)
Zgłoś
G Gusia 2016-06-13 18:52:34
Tylko potem one te kobiety zdołowane, z depresją, zostawiają same sobie. I wtedy tylko katole ( Ci prawdziwi) mają dla tych kobiet czas, pieniądze i serce. Feministki nie. Dlaczego zakaz? Bo aborcja to zabicie człowieka. Ponadto dziś w Polsce kobieta JEST NACISKANA na aborcję. Piszę z własnego doświadczenia. KOBIETY SĄ ZMUSZANE do zabicia chorego dziecka. Taką dziś mamy wolność!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś
G GG 2016-06-13 18:48:55
Do tolerancja: Czy wie Pani skąd się biorą dzieci? Tak promujecie antykoncepcje, to skąd u was chęć aborcji? Jak Pani dziecko potraci samochód i stanie się niepełnosprawne, to je Pani zabije? A jak czeka się na dziecko, to mówi się, że to płód w 4 tygodniu? Dlaczego chce Pani prawo do zabicia dziecko w brzuchu? Może zabicia dziecka do pełnoletności najlepiej???
Zgłoś
A Ania 2016-05-26 01:21:29
Edukacja Seksualna w szkołach ale tylko z Praktyką!!! Bo jak tylko w szkole będziecie mnie uczyć teori !!! To tylko rozbudzicie wemnie Ciekawość i zachęcić do Uprawiania Seksu w wieku np.13 lat !!!? Jestem za Edukacją wprowadzenia również praktycznego nauczenia Seksualnego!!! By uniknąć uprawiania Seksu w toaletachy w czasie przerwy lekcyjnej!!! Na patrzyłam się trochę na internecie i teraz MNIE to CIEKAWI i chciałabym spróbować!!! Moi rodzice to całyczas mawiają że mam na to c zas i za młoda jestem!!! A tak jak bym zaszła w ciąży,to usunę i po problemie !!! Bo antykoncepcja jest ponoć szkodliwa《tabletki》, a prezerwatywa nie pewna! Nic bym nie wiedziała o jakimś sensie gdyby nie internet!!! A teraz jestem ciekawa i chciałabym SPRÓBOWAĆ!!! Tym bardziej jak niczego nie będę musiała się OBAWIAĆ!!! JESTEM ZA WPROWADZE NIEM JUŹ OD 12 ROKU ŹYCIA!!! pozdrawiam
Zgłoś
T tolerancja 2016-05-10 17:23:34
Do Sk: Taaa.. to wszystko się wmawia ludziom, bo aborcja to temat tabu.. Wiele kobiet zdecydowało się na nią i ani przez chwilę nie żałują. Poza tym jakie zabijanie ? Poniżej 12 tygodnia zarodek to tylko nic nie czujący zlepek komórek, około 80% ciąż kończy się w ten sposób, że nawet nie zagnieżdża się on w macicy. Skoro to człowiek czemu spis ludności go nie uwzględnia? Czemu po poronieniu nie organizuje się pogrzebów? Czemu mówi się "mam jedno dziecko i drugie w drodze" a nie "mam dwoje dzieci" ? Jak to mówił George Caralin.. Konsekwencja. Pozwólcie nam kobietom decydować o własnym ciele. Nie jesteśmy klaczami rozpłodowymi dla państwa.. Wara od naszych macic. Chodzi o zasadę, o możliwość wyboru i o szacunek dla kobiet, którego w Polsce brakuje. Bo niby co za problem? Można wyjechać za granicę i tyle, ale perspektywa życia w kraju, gdzie władza chce zrobić ze mnie niewolnicę nie jest miła. Nikt do aborcji nie zmusza to niech nikt nie zmusza do rodzenia..
Zgłoś
I Irena 2016-04-13 20:08:07
Gdzie można złożyć podpis
Zgłoś
S Sk 2016-04-09 21:58:40
Czyżby polskie feministki nie zdawały sobie sprawy z tego że aborcja niszczy Naród Polski a jednocześnie same panie,które dopuszczą się tego mordu -na własnej najbliższej jej sercu rodzinie- no chyba że nie mają serca, nawet dla siebie? A co z sumieniem?, czy nigdy nie odezwie się, nawet przed śmiercią? Wiele pań nie może tego sobie wybaczyć do końca życia, nawet jeśli Bóg wybaczy?
Zgłoś
K Katon 2016-04-08 21:07:29
Nie jest daleką chwila kiedy okaże się że jedynie opozycja umie się podpisywać. To tłumaczy dlaczego "Demokratyczna Większość" nie zbiera podpisów pod swoimi pomysłami.
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!